Přejít na obsah

Fabia III


schimmer

Doporučené příspěvky

Možno na západných trhoch, ale u nás sa jej to podľa mňa nepodarí. Cena určite bude niekde na úrovni Octavie. Ale inak dizajn sa mi aj celkom páči. Keby to znížili, vedel by som si takto nejak predstaviť F4.. a ešte k tomu pricapiť kufor pre F4C. Ale už sa teším na usadený prach za displejom infotainmentu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

páči sa mi tá "nálepka" na dekore. vyzerá to zaujímavo, oživí to ;)

a prvá úprava exterieru by asi bolo nalepenie fólie aj na vrchný prelis kufra, zarovno s vrchnou hranou svetiel. nech je to súmerne ako na spodnej

 

@brrrrm a do PL ideme kedy na výlet? :D 

Editováno: , autor: wirer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, wirer napsal:

páči sa mi tá "nálepka" na dekore. vyzerá to zaujímavo, oživí to ;)

a prvá úprava exterieru by asi bolo nalepenie fólie aj na vrchný prelis kufra, zarovno s vrchnou hranou svetiel. nech je to súmerne ako na spodnej

 

@brrrrm a do PL ideme kedy na výlet? :D 

Tak přesně to stejný mě taky napadlo, že by ta černá nálepka možná docela pěkně seděla ještě i s vrchní hranou světel :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rasťo je jeden z těch lepších autonovinářů, ale toto se mu zdá se mi moc nepovedlo, 81kw a papírových 10.6s pro 0-100? 1.2 TSI má myslím 9.4 a 1.0 TSI 9.6 v 81kW, tak nějak. Stejně tak 1.0 TSI v žádné variantě nemá 250Nm. Tento test se mu myslím moc nevyvedl...

Ono 1.2 TSI vs. 1.0 TSI, co se týče dynamiky je asi uplně jedno, když jsme vybíral auto, tak jsem "testoval" obě a i bezprostředně přesedal z jednoho do druhého. Ty motory "jedou" prakticky stejně a běžný člověk nemá šanci poznat větší rozdíl. Co u mne osobně rozhodlo pro 1.2 TSI byla prakticky stejná spotřeba u obou motorů a pak skutečnost že 1.0 TSI prostě pod 1800ot. duní. Ale oba jsou to dle mého dobré motory a Fabia s nimi jede velmi dobře :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...