Přejít na obsah

Fabia III


schimmer

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Že by Ti odboráři ve Škodovce měli nakonec pravdu ?

Tím pádem, pokud má článek pravdu, tak definitivně vypadne poslední atmosférický motor Mpi.  Je to škoda, ale zase asi ta ekologie. Takže nyní koupíme nově jen poslední vyráběný 1.0 Mpi 44Kw a pak už nikdy nic takového. 

Editováno: , autor: DušanV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 roky později...

Už to tak vypadá. Kdo se pořád rozmýšlel, jestli ji má koupit, tak jedině rychle zareagovat, než ty skladovky rozeberou. O tom, že je o Fabii III v combi zájem, jsem se přesvědčil nedávno, když mi byla za moji  nabídnuta větší cena, než když jsem ji před cca 3 lety koupil.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj souhlas, Škodovky se v ČR "fasují" jako firemní. Já měl na mysli, že to je poslední model s jednodušší technikou i pro obyčejného kupce. No nic, je to holt uzavřená věc. Pro zasmátí, četl jsem si pod článkem diskuzi a zaujal mě příspěvek v němž bylo napsáno něco v tomto duchu: "Já ani nevěřil, že může přijít ještě něco horšího než Moskva, ale Brusel to dokázal. Moskva jen direktivně nařizovala co smí vyrábět, v Bruselu šli dál a nařizují co se nesmí vyrábět. No, výsledek je stejný..."

 

Je my ale smutno, že výrobci v EU ztrácí zájem vyrábět a prodávat obyčejná auta pro obyčejné lidi, protože díky znetvořené legislativě se jim to prostě nevyplatí. Přitom Škoda tato auta uměla a lidi je chtěli. Teď je chtějí přinejmenším stejně, ne-li ještě víc, ale mají prostě smůlu :-/

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono se to auto už vůbec nevyplatilo poté co udělali Tour. Za každou kravinu doplácet. My stihli 14dní předem objednat za starý ceník, to ještě šlo. Bezdětné páry nebo starší jdou do módního Kamiqa a mladé rodiny za stejné peníze pořídí i30 kombi, proč tedy do letité, vzadu malé Fabie …

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Jan R. napsal:

Tak ono se to auto už vůbec nevyplatilo poté co udělali Tour. Za každou kravinu doplácet. My stihli 14dní předem objednat za starý ceník, to ještě šlo. Bezdětné páry nebo starší jdou do módního Kamiqa a mladé rodiny za stejné peníze pořídí i30 kombi, proč tedy do letité, vzadu malé Fabie …

Už je vyrobená nebo jsi mezi posledními čekateli? Specifikace základní Tour?

Editováno: , autor: radlat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal jsem si tu práci a vypočítal si o kolik se Fabia za svůj cyklus zdražila. Objednával jsem auto v únoru 2015, kdy se ještě ani nevěděla podoba kombíku - přikládám tehdy aktuální ceník.

Aktuální verze by mě vyšla s mou výbavou o zhruba 94tis dráž (374 vs 468tis Kč), což je zdražení o 25%. Nevím, kolik z toho udělala inflace, ale jako číslo do hospody... Mimochodem za 470tis Kč kupoval známý rok jetou Scalu, což se moc nedá srovnávat (Scala je po všech směrech lepší).

nova-fabia-cenik.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...