Přejít na obsah

Fabia III


schimmer

Doporučené příspěvky

Já myslím, že paket multimedia plus byl za 18 tisíc i ve starém ceníku (v konfigurátoru to tak ještě je)...

 

Jinak u mě žádná změna...

 

Kvituju zařazení hlasového ovládání do výbavy, přestože bych si ho stejně neobjednal (takže nakonec žádné tlačítko na volantu nebude bez funkce)... A monte carlo v mé konfiguraci vychází na 442 000 :D

Editováno: , autor: mp390
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebude, smartlink je příplatková položka.

dobrý deň,

 

neviete prosím ako je to na slovensku? Aktuálny cenník je tu: http://www.skoda-auto.sk/SiteCollectionDocuments/cenniky/skoda_fabia_cennik.pdf avšak žiadnu príplatkovú službu smartlink tak nevidím. Objednával som auto pred dvoma týždňami, bola to verzia style s balíčkom style plus teda rádio bolero s mirror linkom vrámci balíku style. Myslíte si teda, že mirrorlink bude automatický nahradený smartlinkom? Ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jste tu zmínili Hlasové ovládání za 400,-, tak jsem hned psal prodejci, aby to přidal. Spolu s Android Auto by mohlo jít o super věc a za tu cenu.. Jen doufám, že půjde kombinovat MR2015 a MR2016 a přidat tak položku z novýho ceníku do starý konfigurace. 

 

JInak co se týče SmartLink, tak jsem rád, že se to trochu vyjasnilo. Mám objednaný paket Multimedia PLUS, to znamená že bude Smart Link v ceně původního paketu. A tolik nervů stálo zjistit, jak to vlastně bude.

Editováno: , autor: VojtěchPraha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To hlasové ovládání mi prodejce ověřuje. Jinak o smarlink so myslím své. Nechápu příplatek, pochybuju že se jedná o něco jiného než SW záležitost. Jak je to na slovensku netuším. Jinak u apple car by měl funguvat sygic a waze, o trn mi jde hlavně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...