Přejít na obsah

Fabia III


schimmer

Doporučené příspěvky

nevim, proc jsem davate milion ceniku, kdyz jsem ho daval u me uvodni fotky ;)

 

Co se tyce ceny, nevidim v tom nic spatneho. Je to limitka, do budoucna bude mit hodne zajemcu a jeji cena se bude furt drzet, ac tu vsichni prskate.

To ze ma DSG je jako neco spatne ? Koliv lidi z vas jezdilo a jelo vic jak 100 kms DSGckem ? Typuju ze tam 80% urcite ne, ale prskat, to vam jde ;)

Nehlede na to, delal si z vas nekdo schvalne podobnou konfiguraci co za tu cenu dostanete ? Nikdo :) protoze ja to udelal a litr v automatu se stejnou vybavou vychazi uplne stejne. Kde je ale ta LIMITKA, motor 1,4 TSI, designove prvky z MC a proste dalsi veci na vrh, ktere delaji tu EDITION R5 prave tim cim je...... Zuste si udelat nejvybavenejsi fabii a uvidite jaka cena vam vyleze. Tahle limitka je proste na tom cenove uplne stejne jako Rapid Lift se stejnym motorem ve vybave Style+ 

 

Nevim, nechci aby to tu vypadalo jako jen furt ze branim treba skodovku, ale at hledam jak hledam, cena je podle me postavena dobre, na to co to auto ma naznacovat a postavenim vybavy rozhodne taky :clap:

 

zde ukazka stejne konfigurace :)

http://cc-cloud.skoda-auto.com/CarCard/118622085

 

Wallpaper.thumb.jpg.7f8e7523c623973a8c13fb0eb3e1c767.jpg 9P9PH-60394_-qVHKy2G6eWl9zjvn-GSrnle86upw.bi-oI21KEj6yveROAWYu_UMT5-AaEXZQICSJNPG-760640studiovhqpassengerview0010080.thumb.jpg.892cbc3e27b4d86df55deaa0fcb18d42.jpg

 

  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, Lukason napsal:

nevim, proc jsem davate milion ceniku, kdyz jsem ho daval u me uvodni fotky ;)

 

Lukasi, klidek, nikdo ti nebere, ze jsi sem dal cenik jako prvni. 

Ale dalsi prilozene pdf nikomu a nicemu nevadi. Aspon se to lip najde v pripade potreby...

 

Na tu cenu je nutne pohlizet z vicero uhlu pohledu. Jako takova neni spatna, mne by trochu vadila jen ta omezena individualizace. Napriklad predni senzory, panoramaticka strecha. Ale asi nic, bez ceho bych neumel zit. 

Na druhou stranu ano, takova Ibiza FR 1.5 TSi  s manualem je cenove hodne blizko. Btw, to je soucasny kandidat na nove auto pro ženu. 

 

At tak ci onak, nabidka je na stole, berme nebo nechme byt, nase volba. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cili to neni oficialni option od Skodovky.

 

Jedna vec je to nekde vytisknout a narezat, druha kvalitne nalepit. Nepochybuju, ze existuji profici, kteri to zvladnou, ale rozhodne se pri takovemto postupu neda mluvit o tom, ze by to bylo pod kvalitativni kontrolou vyrobce.

 

Osobne bych na auto zadny polep nedaval, jen zvolit zelena kola a hotovo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Narazil jsem na netu na test Fabie. Sice už dřív ale prohlížel jsem fotky a na dvou je středový tunel a jakoby reproduktor nebo co. Jelikož je v tom místě za tím vzduchový kanál tak to vypadá jak chlazení nebo topení. Co na to místní odborníci?

GetFile1c.jpg

GetFile2c.jpg

Editováno: , autor: milanxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Lukason napsal:

pridavny reproduktor k suround systemu v paketu sound ;)

 

Odkus cerpas? Nevim o tom, ze by v soucasne FIII byla podobna varianta dostupna. 

Navic i to umisteni je ponekud zvlastni. Do toho mista nepatri ano subwoofer ani stredovy reproduktor...

Kdo vi, ať odpoví! :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 2. 2018 na 0:08, Maverick napsal:

Odkus cerpas? Nevim o tom, ze by v soucasne FIII byla podobna varianta dostupna. 

Navic i to umisteni je ponekud zvlastni. Do toho mista nepatri ano subwoofer ani stredovy reproduktor...

Kdo vi, ať odpoví! :) 

 

ETKA. Reproduktor, sam jsem o nem uvatzoval,.. je to skoro stejny jako je u sound systemu reproduktor ve stredu palubni desky pod oknem.

Nevidim na tom nic pochybneho. Ten reproduktor tam je videt a nic jineho to byt nemuze.

 

Cislo dilu:   3T0035411K

Editováno: , autor: Lukason
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lukasi, tebe stiha paranoia? 

Nikde jsem nezminil, ze ti neverim. Jen jsem se ptal, z ceho jsi cerpal. Etku ted nemam po ruce, jinak bych se podival sam. 

 

Zajimavy, ze jsem to nikde v nabidce option nezaznamenal. 

 

A nemuzu si pomoct, takove umisteni reproduktoru zda se mi ponekud nestasne. Resp. naposled jsem ho takto videl ve VAZ 2103 :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už minulý rok ho bolo vidno aj na fotkách interiéru faceliftovanej Rapidky.... som netušil, že ho má aj Fabia. Je to už akože súčasť Škoda Surroundu? V slovenskom a ani v českom cenníku som nič nenašiel, všade píšu len o 6 reproduktoroch. Trochu zvláštny marketing, že siedmy reproduktor zatajujú.

 

:)

 

Inak som po dlhšej dobe otvoril aj katalóg príslušenstva a ma prekvapilo to obrovské množstvo diskov, ktoré je zrazu možné oficiálne objednať pre F3.. okrem starých klasík pridali..

17" Trius, Torino, Braga, Capricornus

16" Evora, Vigo

15" Deneb

Pred rokom bol katalóg dosť biedny, neboli tam ani všetky Rapiďácke kolesá.

Editováno: , autor: brrrrm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...