Přejít na obsah

Fabia III


schimmer

Doporučené příspěvky

Pokud bude Fabia letos, tak maximálně jak studie typu Mission L, popř. představení mimo autosalon až na konci roku. Prodej až první polovina 2014. Počítám, že po odeznění Octavie se objeví fotky z testování brzd nebo jiné fotky zamaskovaného auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Ahoj, nedávno mi bratránek v autosalonu Škoda říkal, že kupovat teď F2 je už nesmysl, že je lepší si počkat na Fabii 3. generace, nevíte o tom náhodou někdo něco? :)

 

Mohla by vypadat třeba takhle? Dnes to posílal technikus na facebooku :) Fotka nalezana na www.autorevue.cz

 

Sice je to Polo s předkem z O3, ale vypadá to celkem fajně :) za takovou Fabču bych se vůbec nezlobil :D

 

 

post-68241-0-68167800-1361356837_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

samurai: no ono je to zatím dost tajné, na netu se objevuje zatím jen nějaké počítačová simulace od AutoBildu, kde je F3 zobrazena, ale to je takový paskvil starý Leon + předek z Mission L a vypadá to fakt hrozně, tak doufám, že to je fakt jen nějaký nepovedený návrh, ale jinak se o F3 vůbec nic nepíše, jen všichni odkazují na fotky z AutoBildu. Jako čekám, že se změní maska a zadek do stylu Rapid, O3 a Superb FL, ale nějak si to nedovedu představit. Ale nejvíc se mi zamlouvá ta fotka, co jsem sem dával. Polo s předkem z O3, to vypadá fakt pěkně :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, teď ještě není na pořadu dne. :) Včera jsem potkal průvod nové Octavie v combi verzi, za ní postupně asi šest nových maskovaných Superbů, pak Citigo a pak ty Fabie, ale byly to klasické současné, ale také na F značkách, jen asi testovali nějaké nové "vnitřnosti", ještě asi nepřišel čas na jejich "tajnou propagaci" na silnicích. :)

Jestli bude mít stejný předek jako O3, tak už všechny škodovky budou vypadat zepředu stejně. Už teď mi dělá problém rozpoznat Rapida a O3. Ale to je otázka zvyku a času, i když Audi A6 a A8 mám problém rozpoznat pořád. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si dal stejný fotky zepředu O3 a Rapidu a hrál hru "najdi rozdíly". No, už je rozeznám vlastně jen díky tomu, že O3 nemá mřížku v masce až ke světlům. :) A samozřejmě když svítí LED pásky, tak je to jasné. Už vyřešit, jak je rozpoznat zezadu. :D

Ale tak to prostě teď je, BMW 5. a 7. řady se také nerozpoznávají nejlíp. Na druhou stranu pokud je ten design hezký, tak proč ne, jsem zvědavý na tu Fabii, ale teď je čas testování a pomalého odhalování faceliftu Superbu, Fabia má být až 2014, takže času dost. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz pred rokem probehlo vyjadreni o tom, ze Skoda musi nastupce prosazovat na urovni koncernu. A pokud zatim neni jasny termin nastupce (a doslo k presunu vyroby zpet do Kvasin, coz by se asi na rok nedelalo), tak nebude uvedeny na trh nejak brzy.

 

Pro me je dost zajimave to, ze Alhambra/Sharan neexistuje ve verzi Skoda. Naklady na vyvoj dalsiho derivatu nizke. Ostatne se proslychalo, ze zrovna tenhle dvojmodel byl z velke casti konstruovany v Cesane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zaujimave , vsetky auta budu bud nove (OCT, CG, RAP, FAB)  alebo FL (SUP, YETI) a Room by nadalej robili s povodnym dizajnom ? alebo sa caka na koncernovu dvojicku. Auto velkosti Alhambra / Sharan neviem ci by bolo v strategi skody zaujimave , skor nieco vo velkosti Touranu  .. mozno ..

 

Ano aj v rozhovore s riaditelom Skoda tot nedavno ... tiez sa vyjadroval na temu roomster tak veeeeelmi nekonkretne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli ma Fabia koncit nekdy po prazdninach 2014, tak combi bude pravdepodobne nekdy od ledna 2015. Jestli bude v roce 2015 driv SUV nebo nastupce Roomster (pokud vubec), to je otazka. No a mluvi se o tom, ze 2015 by uz mel byt taky novy Superb.

 

Me asi nejvic zajima, co bude pristi rok v Zeneve. Jestli to odbydou "premierou" davno predstaveneho Spacebacku a doplni to OIII Scoutem/L&K, pripadne jestli se treba prave pristi rok neobjevi nejaky koncept.

 

Pokud bude mit Roomster odbyt, asi nic moc nebrani tomu, aby se vyrabel jeste cca ty dva roky. Ostatne treba i Fusion coby mirne nestandardni model byl stary jako metuzalem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z ineho fora: 

nalimer

 

 


  dnes  16:40


 


« Re: Re: Širší nebo užší?


Áno, Fábia bude na podvozku Ibiza/Polo. Tým pádom bude aj širšia a dlhšia.


Tá predstava je iná, ako realita. Nebude žiadne sklo pri bežnom HB za C stĺpikom.


Nová Fábia musí balansovať s tým, že nesmie ohroziť Rapid Spaceback (čo je defacto hybrid medzi HB a combi). 


treba dodať, že nový Roomster (príchod 2015) bude už klasické MPV. A novinka - Seat vážne zvažuje návrat novej Altei XL. Pôvodne ich mal nahradiť Leon ST, avšak trh si vyžaduje aj klasické MPV. Preto budú dvojíčky nový Roomster a nová Altea na začiatok roka 2015.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...