Přejít na obsah

Nexus + TV Tuner + multimedia player za 850Kč? Ano, jde to!!!


Doporučené příspěvky

Tak dnes mi dovezl kamoš piny. A že říkaly že samostatné se neprodávají jen na drátku cca 40cm a na každem konci pin 000 979 009 E.Cena 50kč.Zloději.

V Děčíně chtěli 60 Kč na konec jsem je sehnal u jednoho autoelektrikáře ucvaknul je ze staré kabeláže 26 ks a chtěl 30 Kč rozumnej člověk. Ale jinak to rozhodně stojí za to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Čau už to frčí skoro dva měsíce dělal jsem to podle tebe takže jsem koupil set-top-box Mascom 550T , pozlacenej a dvakrát stíněnej scart Mascom a napájení jsem řešil měničem napětí TITAN HW-200E5 vše mám v kaslíku před spolujezdcem tam mám zabudovanej i vypínač a celkově se to od tud ovládá dobře aspoň mě to tak vyhovuje i instalace je tím jednoduší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Pořídil jsem si nový přehrávač s dvbt. Jedná se o tenhle: EMTEC Movie Cube N150H. Je sice trochu dražší, ale má lépe udělané menu. Další výhoda je, že po připojení usb disku o této skutečnosti jen krátce informuje. Mascom, který jsem doporučoval dříve, zobrazuje po celou dobu načítání okno. Také se mi zdá, že má citlivější tuner. Na obyč anténu, kterou mám za oknem chytím TV i za jízdy při cca 100km/h (rychleji jsem to ani nezkoušel). Další výhoda je, že je přímo na 12V, takže ho teď mám připojený rovnou do autozapalovače. Jen to chce odrušovací filtr. Ze Stualarmu si objednám ten aktivní a dám vědět, jak to pomohlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

http://elektro.aukro.cz/rekorder-set-top-box-scart-usb-sd-karty-dvb-t-i1971161548.html

Tomino co říkáš na toto? Zaujala mě velikost a kolik toho tam je , hlavně tedy ta velikost, bude se dát zabudovat do palubky akorá to bude chtít nějak vyřešit napájení z 12 na 5 volt ale to by neměl být aaqž tak problém má usb, karty a dá se i nahrávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

P.s. tedkom po shlednutí schématu jsem se nějak nedopracoval k tomu kde vezmu volné piny na originální zásuvku AUX in????Sory už jsem to přečetl musím brát z toho konektoru 2x 12pinů ty asi objednám taky když se na to dívám na nějakej ten zes nebo tak, po prozkoumání a pochopení konektorů to fak není nic složitýho tak až to dám dokupy tak se samozřejmě pochlubím, ale ted nevím kdy :kol-32:

Editováno: , autor: vevca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

http://elektro.aukro...1971161548.html

Tomino co říkáš na toto? Zaujala mě velikost a kolik toho tam je , hlavně tedy ta velikost, bude se dát zabudovat do palubky akorá to bude chtít nějak vyřešit napájení z 12 na 5 volt ale to by neměl být aaqž tak problém má usb, karty a dá se i nahrávat.

O funkčnosti dost pochybuju... Známý i já máme Navi DX, on v oktávce, já v passatu. Snažíme se už půl roku vymyslet řešení na propojení navi a set-top boxu který zde odkazuješ... Problém je v tom, že při použití RGB výstupu přestane fungovat kompozitní výstup, sloužící zde k synchronizaci... = obraz funguje, ale ty ho vidíš asi 60x a nakřivo... :)

Zároveň když už píšu - nevěděl by někdo čísla konektorů k Navi DX ? Jde mi o ten kulatý na video a dlouhý placatý, označovaný jako senzorika navi?

Editováno: , autor: Passat Man
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...