Přejít na obsah

Anketa - jakou motorizaci vlastníte + benzín vs nafta


Kevvin

  

210 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Rozhodl jsem se stejně jako u OI udělat anketu i pro OII. Myslím, že tady chybí. Pokud má někdo chip, tak hlasuje na původní motorizaci a může přidat komentář s aktualním výkonem + kde chipoval.

A druhá otázka je jasná, kdo bude v převaze?? Snad jsem na nic nezapomněl :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to trochu nesmysl, volit motorizaci a pak ještě zaškrtnou jestli benzín nebo nafta? To už je snad jasné z té motorizace, těžko budu lít do MPI naftu :D

Vím že je to od věci, ale mému kolegovy z práce se to stalo. Soukromé auto má v benzínu, tak do pučené služební OII 1.9TDI natankoval plnou nádrž naturalu95. :smich: :smich: :smich:

Aby toho nebylo dost tak na to přišel při placení,kdy mu asi 23-letá blondýnka (samo že prý fešná) pověděla, že natankoval špatně. :prc: :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

šetřílci nafta patří do kamen aneb když chceš mít vopici musíš mít i na banány... a ta moje vopice těch banánů potřebuje fakt dost takže 2.0 TFSI forewer :))....dělám si prdel dlouhý roky jsem jezdil s naftou 1.9 a spotřeba vážně k nezaplacení ale nadupanej benzín je prostě úplně jiný fajn svezení....hlavně je důležitý vědět na co to auto potřebuješ, denně jezdit 30 km do práce tak si taky nekoupim 200 konovýho benála ...takže všem podle chuti ....čus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Vím že je to od věci, ale mému kolegovy z práce se to stalo. Soukromé auto má v benzínu, tak do pučené služební OII 1.9TDI natankoval plnou nádrž naturalu95. :smich: :smich: :smich:

Aby toho nebylo dost tak na to přišel při placení,kdy mu asi 23-letá blondýnka (samo že prý fešná) pověděla, že natankoval špatně. :prc: :prc:

To by mě zajímalo jak ta blondýnka věděla že on má naftové auto a ne benzíňáka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aby toho nebylo dost tak na to přišel při placení,kdy mu asi 23-letá blondýnka (samo že prý fešná) pověděla, že natankoval špatně. :prc: :prc:

Tohle je určitě lepší než s tím autem od pumpy odjet :horse:

Up - prosím vyvěsit

Tyhle ankety jsou podle mě o ničem a vyvěšení k čemu? Aby si lidi přečetli čemu dáváš ty nebo on přednost? Radši zůstanu sám sebou a plkat lidi chodí na chat :scooter:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

šetřílci nafta patří do kamen aneb když chceš mít vopici musíš mít i na banány... a ta moje vopice těch banánů potřebuje fakt dost takže 2.0 TFSI forewer :))....dělám si prdel dlouhý roky jsem jezdil s naftou 1.9 a spotřeba vážně k nezaplacení ale nadupanej benzín je prostě úplně jiný fajn svezení....hlavně je důležitý vědět na co to auto potřebuješ, denně jezdit 30 km do práce tak si taky nekoupim 200 konovýho benála ...takže všem podle chuti ....čus

Máš recht, souhlasím, 15 let na TDI, před 2 roky přechod na 1.8TSI a je to :-)

Spotřeba sice skoro 2x tak velká, ale kvůli ní jsem si to nekupoval, nemám naštěstí zapotřebí nutnost si hlídat plynový pedál...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...

Ačkoli v práci zajíždím všechny typy těhlech motorů, stejně se mi páčí nejvíce TSIčka a RS celkově. :t

Já jsem spíše přes benzín, ale ta spotřeba už tak pěkná není a kór při dravé jízdě. :D Ale jak už tu bylo,

banány jsou potřeba a dopřát vopici musíme. :lol::'>

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...