Přejít na obsah

Dovolená 2011


Malta

Doporučené příspěvky

v Biogradu na Moru jsme se zastavovali když jsme se jeli podívat k Vranskomu jezeru :), ale to už je tak 8 let zpět :p

a pak jsme byli v městečku před ním Sveti Filip i Jakov, to když jsme se tam naloďovali na výlet na Kornati

Editováno: , autor: Malta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My se letos chystáme do Itálie - Porto Renecati, region Marche .. trochu provětráme naše "vozítko" .. cestou tam se chystáme na chvíli zastavit v Benátkách, zpáteční cestu věnujeme aquaparku v Caorle .. rády a zkušenosti "starších" uvítáme biggrin.gif

V Marche jsem byl před 15 lety - konkrétně v Porto Sant Elpidio, bylo tam hezky, akorát moře kalný - prý za to mohl vítr z východu od Jugošky, který zvedal vlny a tím i písek ze dna. Neřídil jsem, tenkrát jsme neměl odvahu jet to sám. A s tím cílem - nespletl ses? Asi 20km jižně od Ancony je Porto RECANATI ... (P. Sant Elpidio je dalších asi 25km podél pobřeží na jih). Jako návštěvní bod na výlet doporučuju Loreto právě u Porto Recanati (ani ne 5km na západ) - je tam originální kostel (mám dojem zasvěcený Františkovi z Assisi ?), podle kterého se jmenují všecky podobné stavby ve světě "loreta" - včetně té pražské se známou zvonkohrou...

A jinak - my letos na dovču poletíme, takže autem jen na Ruzyň, respektive do firmy "Zaparkujte u nás" - webová adresa + kontakt , kde necháme auto, firemním mikrobusem nás odvezou až na terminál a po příletu nás zase na telefonické zavolání přijedou vyzvednout. Po silnici do Hurgády bych tedy opravdu šoférovat nechtěl...

Editováno: , autor: Ekkar_z_Bastlírny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ja byl zatim s pritelkyni a porad pro me novou ikdyz znacne ojetou fabcou v Hrube Vrbce u Brna .. pokud nekdo chce videt vesnicku jako ve starych filmech typu slunce seno a tak tak tam jedte :D Je tam hornacka farma (eko farma) byli jsme tam 3 dny s pritelkyni a luxus :) projizdky na konich,pak nas malem sezrali pro kus sucheho chleba a krasne vylety do prirody .. okolo je mnoho atraktivnich mist kdo by se nudil na farme :)

A doufam ze jeste pojedeme do Liberce do Auaparku :) uvidime

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam ridicak jen 2 roky najeto neco okolo 40 000 km .. :) malo se mi zda navic bych tam jel jediny ridic .. a mam moturek 1.4 MPI 44 kw ktery se mi zda neni na cesty na druhy konec evropy :) navic ma najeto uz 145 000 :) ale do toho chorvatska bych si troufl bez problemu :) spanelsko je moc na me

Editováno: , autor: Petrkiller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolega z práce se pochlubil - jede příští týden v pátek taky Chorvatsko - už dnes nadával jak špaček na Slovince, že dálnička u nich je jen na týden a ne aspoň na 10 dnů atd... A protože pojede (zmavě zelenou) fábulí sedanem 1,4MPI, tak to sem tak nějak taky patří... Po návratu se ho vyptám na dojmy - jezdí tam víceméně každoročně, tak ho "vytěžím" a možná to příští rok zkusíme s Drobečkem taky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...