Přejít na obsah

Lůžková úprava


Elevisko

Doporučené příspěvky

Ahoj, v mém roomsteru jsem navrhl a nechal vyrobit skládací postel, kterou hojně používám na cestách. A když už jsem si dal tu práci vše vymyslet a zrealizovat, tak mě napadlo jestli má někdo zájem o nějaké fotky a info? Jestli ano ozvěte se a já to nafotím...

Ptám se abych to zbytečně nefotil a aby mi pak někdo neřekl že to někomu vnucuji nebo tak...

Zdravím Elevisko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to od pohledu vcelku levné a praktické. Fakt si myslim, že by se výroba v alespoň menší serii mohla prodat. Zvlášť v modifikacích pro FIIC nebo OII.

Jinak s panoramatickou střechou to musí být krása. My jsme zatím spali vždycky hlavou v kufru kvůli úchytům na sedadla, takže se člověk nemůže při usínání kochat.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No přemýšlel jsem o tom jestli by to šlo i do fabie a octavie, ale myslím si, že tím jak jsem to zvednul, aby se dolů vešly věci, tak by to ve fabii a octavii bylo moc na těsno...

Jinak levné to celkem bylo, celkově jsem za to dal zhruba 4000,-

Editováno: , autor: Blacky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako poznám ceny od Škodovky, tak za toto by si zapýtali toľko, že by sa za tie prachy dal kúpiť aj poriadny caravan ... :D

Přesně tak, v čem je trochu nápadu, je to vyrobitelný levně a lidi by to potencionálně kupovali, tak je drahý... Počítám, že by to škodovka nabízela min. za 30 000,-

Chtěl jsem sem dát smajlíka, ale nevím jestli je to ještě vtipný, nebo už smutný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No přemýšlel jsem o tom jestli by to šlo i do fabie a octavie, ale myslím si, že tím jak jsem to zvednul, aby se dolů vešly věci, tak by to ve fabii a octavii bylo moc na těsno...

Jinak levné to celkem bylo, celkově jsem za to dal zhruba 4000,-

přesně jak píšeš, a nebo ti udělat do fabie, ale bez úložnýho prostoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...