Přejít na obsah

čidlo teploty chladící kapaliny


TomasB

Doporučené příspěvky

Host Opilý chorvat
Primo na nadrzce chladici kapaliny, odpojis a vis. Aspon u me to tak je ;) Aby nemela nacatej starter... :(

Přímo na nádobce chladící kapaliny je tak akorát čidlo množství kapaliny, čidlo teploty kapaliny je poněkud jinde, už se prober z těch halucinací... :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Primo na nadrzce chladici kapaliny, odpojis a vis. Aspon u me to tak je ;)  Aby nemela nacatej starter... :(

Přímo na nádobce chladící kapaliny je tak akorát čidlo množství kapaliny, čidlo teploty kapaliny je poněkud jinde, už se prober z těch halucinací... :smich:

A ty prestan chlastat, ja ho tam mam :t Jedno z nich urcite ::'

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady asi - dole vpravo - cidlo

Týý krááávo, co to tam je za hustej implantát zasilikonovanej... :o:o:o:smich::smich::smich:

Tak to sem eště nežráááááál... lollollol

U 1.6 74 kW je čidlo chladící kapaliny na pravé straně (myšleno pohledem opravujícího jedince před vozidlem) zhruba v úrovni podélné osy válců...

post-26-1152891695.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady asi - dole vpravo - cidlo

Týý krááávo, co to tam je za hustej implantát zasilikonovanej... :o:o:o:smich::smich::smich:

Tak to sem eště nežráááááál... lollollol

U 1.6 74 kW je čidlo chladící kapaliny na pravé straně (myšleno pohledem opravujícího jedince před vozidlem) zhruba v úrovni podélné osy válců...

uz jsem to takhle koupil no , ja zato nemuzu a az se podela tak to potom pozlatim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 let později...

tady asi - dole vpravo - cidlo

 

Po letech si dovolim reagovat. To oslizle vpravo dole na hadici z motoru do chladice mam ve svem aute taky.

Co jsem vycetl, tak v mem pripade to je termostat blokujici dodatecne dodelavanou klimatizaci Diavia, pokud teplota chladici kapaliny prekroci cca 110 °C.

Jde o to, ze pred chladicem (nekdo tomu rika "sahara") je jeste jeden chladic klimatizace a pokud bezi klimatizace, tak je nejspis chladic od klimy teply a tim padem chladic od chlazeni nema takovou ucinnost. Takze kdyz hrozi prehrati chlazeni ("uvareni motoru"), tak se radsi klima vypne.

Tenhle termostat je v klidu rozepnuty a az pri prekroceni kriticke teploty sepne.

Me odesel, nasel jsem nekde nejaky za asi 2 tisice, coz za to nedam, tak jsem ho rozpojil a klimatiuzuju dal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...