Jump to content

demontáž předního blinkru u Felicie II


FoxLiberec
 Share

Recommended Posts

jak demontovat přední blinkr u Felicie, když v servisu vám řeknou, že by vám ho utrhli ať se na to vyprdnete a když podle návodu na netu tlačím na plastovou packu a snažím se vytáhnout blinkr, tak drží jako klíště.. co s tím, páčit? potřebuji vyměnit žárovky, na technické to považují za závadu, když žárovky svítí doběla - odlupuje se oranžová vrstva

Edited by FoxLiberec
Link to comment
Share on other sites

Ten blinkr je nastrčený zepředu na 2 vodorovné rybinové drážky a vzadu je držený dvojicí západek na takových pružných pacičkách. Ty pacičky musíš opatrně odtlačit směrem do strany (směrem ven do strany z auta) a blinkr vytlačit dopředu. Jestli se ale loupe lak z baňky žárovky, není jednodušší jen vytáhnout objímku i s žárovkou a vyměnit pouze žárovku?

Link to comment
Share on other sites

je otázka jestli je tam dostatečný přístup ... v návodu tvrdí vyjmout celý blinkr ... po pravdě mám Feldu(y) s nějakou přestávkou 6 let, ale blinkr jsem ještě měnit nemusel ... ale o tom že na STKáčku prudí s málo oranžovými žárovkami to vím, teď na jaře mi říkali že na Fábuli už bych si je také mohl na zadních blinkrech vyměnit lol

Felicia-blinkr.pdf

Link to comment
Share on other sites

Jde to těžko ale jde to vysunout. Já jsem po střetech se zvěří měl blinkry přilepené k tělesu hlavních světel silikonem a žárovku jsem měnil otočením objímky, ale fígl s vytažením celého světla je lepší aspoň ti nepraskne ta drážka co drží blinkr.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zdravím,taky jsem se s tím potrápil,ale nakonec se mi podařilo ten blinkr vyndat přesně dle návodu,chce to jen trochu trpělivosti a hlavně to nechce použít moc síly.Měl jsem stejný problém se žárovkama,že se sloupla oranžová barva.Koupil jsem stříbrné žárovky co svítí oranžově a nemají chybu a navíc nekazí vzhled blinkru oranžovou baňkou.

Hodně štěstí a zdaru

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...