Přejít na obsah

1.6 nestatuje


czzapik

Doporučené příspěvky

zdravím, potřebuju radu

po ránu felda 1.6 točí, ale nechytne. motor má teda už nějakých 270k, ale doteď jezdil celkem spoledlivě.

po zapnutí klíčků je slyšet asi 8 vteřin čerpadlo, zkoušel jsem i několikrát otočit klíčema jeslti nepadá benzín, ale nic. když nechám točit dýl 10-15 teřin je pak cítit benzín.

bydlím na kopečku a do práce se nemám jak jinak dostat, tak to pustím z kopce. skoro hned to chytne a jede.

přes den to pak už chytá v pohodě.

zatím jsem koupil nové kabely ke svíčkám, vyčistil rozdělovač a palec (obrousil jemným smirkpapírem) , pohýbal s drátama u motoru (nevím jeslti všechny).

svíčky jsem měl venku, měli šedou bervu, žádná od oleje.

prosím o radu v čem by mohl být zakopaný pes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

čerpadlo po zapnutí klíčků snad natlačí.

jak jsem už psal, zkoušel jsem i několikrát vypnout-zapnout klíčky než jsem začal startovat.

ve chvíli když přestanu točit, tak to tak 2x 3x jakoby blafne - nevím jak to popsat :)

benzín je po chvíli točení cítit.

pokud se jiskra dá zjistit pouze tak jak na 100-120, tak to jsem nedělal

jsem se chtěl zeptat jestli to nemůže dělat imobilizér? nebo co to je za bazmek v klíči

a co to je, když zapnu klíče, tak je chvilku slyšet čerpadlo a pak to v pojistkovce cvakne.

když jsem tam měl starou cívku, tak než to cvaklo, tak to trvalo delší dobu než tedka s tou "novou"

Editováno: , autor: czzapik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...