Přejít na obsah

strata klucov


MAUpick

Doporučené příspěvky

Ahojte.

Vcera sa mi podarilo z klucov stratit kluc od auta. Dialkove od centralu a kluc od Defendlocku mi ostal.

Po hodine hladania pred barakom som sa rozhodol zobrat nahradne kluce. No zistil som, ze na nahradnych klucoch nebol kluc od spinacky. Zase iba dialkove od centralu a kluc defendlocku.

Este tam bol taky plast s ciarovym kodom a cislami od kluca.

Da sa niekde vyrobit kluc podla tohoto kodu? Alebo su v tom dlhom kode len info o imobilizery?

Dakujem velmi pekne za kazdu radu.

P.S.: Z auta som vybral radio a vsetky veci, kedze je pravdepodobne ze mi kluce vypadli pred domom. Defendlock je zamknuty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Predlozis Obciansky preukaz, technicky preukaz od auta a stitok s kodmi. Ale musis bit majitelom auta Ty inac ti kluc nevyrobia.

Ale este pozor ak nie si prvy majitel auta tak ten stitok s kodmi nemusi sediet s autom.

Uz predosli majitel mohol vymenit komplet zamky.

Pri vymene spinacky nemusis menit budiky.;)

Editováno: , autor: PROCHY603
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz som sa docital v manuale ze ten stitok je na vyrobu noveho kluca v Servise Skoda.

Nemas pribliznu predstavu co to moze stat?

Ci to mam vobec riesit, alebo zhanat radsej druhe zamky a spinacku.

Este ma napadla moznost ze dam spravit kluc v Skodovke a potom vymenim iba zamok dveri. Nikde inde zamok nemam. Dvere aj tak otvaram centralom ktory som nestratil. Takze by som vymenil iba kluc v dverach.

Cize pripadny nalezca by sa nedostal do auta a tym by skoncil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pre upnost tejto temy dodam co som vyzistil...

Takze v jednej firme mi povedali ze 115€ bez DPH s tym ze prijdu a spravia (doadaju kluc, prisposobia immo).

Dalsia firma chce za to iste 180€.

Skoda auto chce 50€ za kluc + cca 20-30€ za prisposobenie immo.

Kluc som objednal samozrejme v Skodovke. Ten bude do 4. dni. Klucom odomknem volant a odtiehnem to do nejblizsej Skody kde mi prisposobia immo. Za to ze pridu chceli velmi vela tak to riesim takto.

Mam kabel a VAG. Je mozne si prisposobit kluc bez navstevy v Skodovke?

Vdaka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozrejme ked uz som kluc zaplatil novy, tak som nasiel stary. Mo nevadi, aj tak chcem do rezervy.

Napadla ma este jedna vec. Mam doma vystrelovaci kluc AUDI. Je v podstate novy.

V aute mam central, ale myslim ze nie origo. Aj ked auto bolo brane zo Skodovky, no pravdepodobne ho tam domontovali.

Asi je velmi velka utopia aby som vybral planzetu zo skodovackeho kluca a dal ju do toho vystrelovacieho a zaroven aby mi fungoval immo.

Napokon keby sa dalo preprogramovat nejak to DO... To je najvacsia utopia, ze? :D

post-37490-0-80004200-1308665550_thumb.j

post-37490-0-56588900-1308665562_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MAUPICK: Central mas dorabany aj D.O. je dorabane.

Planzetu zo Skoda klucu nedas do vystrelovaku AUDI. Treba kupit novu cistu planzetu a dat ju vyfrezovat na tvoje auto.:)

Prehodit tycku immobilizeru z povodneho kluca do audi kluca a budes mat vystrelovak s ktorim aj nastartujes.

D.o. na vystrelovaku ti nebude fungovat.;)

Vag aj kabel mozes mat doma ale urcite nemas ten spravny Kabel na prisposobenie immobilizeru-kluca .

Pozri si moj navod. link mas dole.

Editováno: , autor: PROCHY603
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dakujem ti velmi pekne.

No tak to necham tak ako to je. Budem nosit to co doteraz.

Ak by sa ta dialka dala preprogramovat tak to by bolo ine. No nosit tazky (aj ked pekny) kluc +DO nema moc zmysel.

Uz mi poslali z Skody SMS ze novy kluc je na svete a mozem si pren prist.

Za nakodovanie chcu do 30€. Ak mam kablik + VAG tak si to dokazem cez to spravit?

Popripade keby si bol taky dobry a hodil mi link alebo strucny popis. Nerad by som si ten chip nejak dobdabral. Cital som ze je iba jednorazovy.

Dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 let později...
  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...