Přejít na obsah

Koupě ojeté Fabie I - poraďte


Host rosta

Doporučené příspěvky

Joo švihadla byly i v FRS, taky výhřev sedaček bývá různý, možná i víc toho.
"z výkonu budeš nadšený ale ty peníze se nevyplatí ..", přesně proto jsem to sem psal, jestli to má vůbec smysl ji kupovat a většina říká, že ne. Tak budu sledovat nabídky FII jak těch benzínových 1.4 16V, tak i třeba ty naftový 1.9 TDIčka. Díky moc, tak pak se třeba předvedu, na co jsem se zmohl.  :kol-47: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Voki6-------> na tvojem místě bych šel do benzínu :) Aji u nás se v poslední době ukradlo hodně FI/FRS.... :/  Z benzínu bych šel do 1.4 16V 55kw (můj případ) a nebo později 1.4 16V 59kw ;) Na běžné ježdění bohatě stačí :)

 

taky bych to tak viděl, relativně to i jede a oproti naftě je v tom větší ticho. Cena proti RS poloviční...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To auto si hold drží cenu takže se ve stejné cenové kategorii dá vybrat z obrovského kvanta aut. Jinak k Supovi auto to je fajn ale taky už docela prehistorické stejně jako Fabie. My dostali tak neskutečnou cenu že prostě nešlo odolat :D

Editováno: , autor: Bullets
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no právě, že i ten superb je prehistorický, jenže on je stále o dvě třídy výš..... Jedničková fabie je dnes minimum, to že do ní dáš nedupanější motor to zas tak moc nevytáhneš. Během posledních dvou let, kdy přišel Rapid, O3, F3 a byl představen S3 fabka zestárla o 10 let...  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...