Přejít na obsah

Demontáž zadního děleného sedadla


Petr Black

Doporučené příspěvky

Potřeboval bych odmontovat zadní dělené sedadla (sedadla s tunelem). Podsedáky jsou jednoduché, jen se vyháknou, ale potřeboval bych poradit jak na opěradla. Všimnul jsem si, že zhruba u prostřed je šroub a po bocích sedačky jsou "osky" na kterých se sedadlo dá sklápět. Jak teď?

Taky jak šetrně odpojit pás prostředního sedadla, kdy jeden konec pásu je připevněn k autu?

Děkuji za rady.

Octavia MR2006, sedadla dělené elegance.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji, dost mi to pomohlo, dokonce jsem našel tento návod i někde ve foru.

První tedy demontovat oko bezpečnostního pásu, snad to nebude velký problém (přístup, speciální šroub apod). Poté odšroubovat šroubek, který drží sedačku u prostřed. A tedy by mne zajímali ty dvě osičky co drží sedadlo po stranách. Rozumím tomu spravně, že je mám zamáčknout silou ve směru od sedačky k autu? Drži tedy silou nějakých pružin? Včera jsem to zkoušel, ale šlo to stražně těžko, nechtěl jsem to zničit, tak jsem toho radši nechal. Je to vlastně taková tyčinka, která má na svém konci plastové sedlo do kterého je ustavena sedačka. Rozumim tomu správně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...