Přejít na obsah

MP3 na škoda dx


Doporučené příspěvky

Zdravím všechny škodováky a škodovačky. Mám na Vás všechny dotaz. Koupil jsem vůz, který je vybaven navigací škoda dx, typ B. A potřeboval bych na ní nějakým způsobem připojit mp3 přehrávač popř.mobil atd. Jde mi o kvalitu zvuku tudíž jsem transmitery rovnou zavrhl, raději bych použil kábel. Nevím ovšem absolutně jaký? V prodejnách jako halfords na mě hleděli jako na marťana, když jsem je vzal k autu a ukázal jim navigaci zezadu odpovědí mi bylo: hm,navigace a dál nic:-) Má-li někdo zkušenost s tímto problém uvítám jakýkoliv návrh.

Díky Eresák

P.S. Škoda rulez....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžete mi doporučit podobný modul pro rádio Škoda Gamma? Rád bych na něm přehrával mp3 z přenosného disku. Je nějaký rozdíl v kvalitě mezi těmito adaptéry, nebo je to jen o možnostech připojení? Zaujaly mě tyhle dva: http://www.mp3auto.cz/skoda/126-adapter-usb-sd-mp3-vstup-pro-autoradio-skoda/, http://www.dobry-obchod.cz/produkt/55usbvw003-adapter-pro-ovladani-usb-zarizeni-oem-radiem-vw-skoda-seat-iso-aux-vstup/.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj,tak teda ten převodník je v autě,zapojenej podle návodu,kterej je dost odfláknutej mimochodem,ale mám pocit,že mi delší mp3 nad 100MB nechtěj hrát a pořád se to jen načítá a padá, má někdo zkušenosti?at připojim 500gb disk nebo 4 gb flashku,to mi přijde na to vliv nemá....Dave

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj,tak teda ten převodník je v autě,zapojenej podle návodu,kterej je dost odfláknutej mimochodem,ale mám pocit,že mi delší mp3 nad 100MB nechtěj hrát a pořád se to jen načítá a padá, má někdo zkušenosti?at připojim 500gb disk nebo 4 gb flashku,to mi přijde na to vliv nemá....Dave

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já instaloval do A4 taky a nemám žádnej problém akorát jsem byl upozorněn že se to chová jako CDměnič a a v jedné složce může být jen 99 skladeb (Neumí to počítat víc tak proto) a složky musí být pojmenovány CDO1 až CDO6 víc jich to nezvládne protože to ten měnič imituje pokud máš někde něco navíc tak tam by mohl bejt problém.Pak by v názvu neměly bejt čárky háčky prostě diaktrika. A neměla by se tam snad dávat větší paměť než 4GB Usb nebo SD.Jinak mě to fuguje perfektně.Mám tenhle a zapojenej bez tý redukce co je na obrázku v pravo a to tak že jsem rozdělil originál konektor za rádiem a tu část od měniče dal do kabelového konektoru od interface a zapojil od iterface do rádia:

http://www.connects2.co.uk/c2search.aspx?catID=52

post-30138-0-88974500-1310062273_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to acek: no neměla by tam být větší SD karta než 4 Gb,ale disk maj odzkoušenej prej 160 Gb,já dával 500 GB i 4GB flashku a chovalo se to stejně..

mám konkrétně tenhle:

http://www.dobry-obchod.cz/produkt/55usbvw003-adapter-pro-ovladani-usb-zarizeni-oem-radiem-vw-skoda-seat-iso-aux-vstup/

Editováno: , autor: passport5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tam žádný banánky neměl a jeden kabel jsem měl vytaženej ven a to je kostra a tu mi bylo doporučeno ukostřit extra aby se zamezilo rušení jinak kostra tam je zapojená v konektoru.Kupoval jsem to použitý od autoelektrikáře.Ale funguje přesně jako CD měnič a kvalita je totožná jako z cédéčka.A přepínání mezi CD měničem a interfacem je jednoduchý stačí buď zapnout nebo vypnout rádio ON/OF a střídavě se to zapíná nebo přepnout na rádio a cd měnič taktéž střídavě.

Máš na mysli ty dva banánky uplně napravo? to je na připojení dalšího zařízení ze kterýho pak můžeš přehrávat.A ten černej káblik s očkem je kostra.

Editováno: , autor: acek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...