Přejít na obsah

IPHONE 4 a BT Premium s rSAP


Doporučené příspěvky

Prosím Vás o radu aký modul si mam zakupiť (presné číslo) , aby mi to fungovalo s mojim telefonom IPHONE 4 ? Rádio mám Bolero a GSM III Premium. Prosím o radu kde si to môžem zakúpiť v SR prípadne ČR. Stačí tento nový modul len prepojiť s jestvujucimi káblami z modulu GSM III Premium a bude to fungovať?? Viem že tato tema sa tu viac krat opakuje ale rad by som mal priamu odpoved od niekoho kto ma s týmto skutočne skúsenosti a da mi 100% dobrú radu. Je to smutné ale v Servisoch škoda mi velmi poradiť nevedia - zišlo by sa trochu preškoliť aj ich.

Dakujem

Editováno: , autor: mmiisiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli je to OII před faceliftem, tak je potřeba jednotka 1Z0 035 729 B.

Do octavia II po faceliftu jich jde víc. Např. 5K0 035 730 x, nebo 7P6 035 730 x nebo 1Z0 035 729 x

Nestačí pouze vyměnit, ale musí se nakódovat. Po premium sadě zbyde navíc GSM anténní svod.

Pokud je teď v autě premium jednotka 5N0 035 730 A, B nebo C, tak bude potřeba, v případě použití 5K0 nebo 7P6 jednotky, natáhnout 2 vodiče pro stereo zvuk přes A2DP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...