Přejít na obsah

Lambda sonda chyba 17511


Gryph

Doporučené příspěvky

Ahoj,

mám problém s lambda sondou. V diagnostice se objevila chyba 17511.(17511 Řada válců 1 sonda 1, topný okruh výkon příliš malý)

Tak jsem vymenil lambdu a vymazal chybu a po 30km se chyba objevila znovu.

Nevite někdo co s tím, kde je ještě chyba. Kabely jsem prohlížel a nevypada to, že by byly někde přerušeny.

Hádám, že tato chyba je spojená pouze s vyhřevem lambdy a lamda samotná funguje dál.

Týká se ta chyba pouze dvou kabelů na výhřev?

Jedná se o nějaký známý problem u FABIE? ( Fabia 1,2 HTP 47 2003)

Prosím moderatora, aby tento příspěvek nezavírali, nikde jinde sem přesně tuhle chybu nenašel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Mám tiež motor 1,2 47 kw AZQ a ten istý problém. U teba to ako dopadlo, ja zatiaľ neviem ako ďalej, sonda /BOSCH - žiadna no name/ vymenená a chyba tá ista. Teplota na sonde stúpa veľmi pomaly a dosiahne 560 stupňov. Na kamaratovom aute /ten istý motor/ je teplota 600 - 610 stupňov a aj teplota rýchlejšie stúpa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

dnes rano som spravil diagnostiku a mi vypisalo chyby vid. obr 1, tak som ich zmazal a po prejdeni cca 70 km mi vypisalo uz iba jednu chybu vid. obr 2

Moje otazky:

1. Myslite ze je potrebne menit lambda sondu?

2. Co znamena lambda sonda za katalyzator? je este nejaka aj pred katalyzator?

3. Na nete som videl lambda sondu za 20 € ale konktor je polamany da sa to vymenit ci nie?

4. Vymena lamda sondy si vyzaduje servis ci sa to da spravit aj doma v garazi?

To su zatial otazky co ma napadli, ked ma nieco este napadne tak dopisem :)

Dakujem za odpovede :)

post-77314-0-94156200-1355075171_thumb.j

post-77314-0-34800800-1355075183_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

ahoj chlapy resim tento problem na cordobe pise to stejne popis zavady kod si nejsu jistej,ale staci nastartovat vymazat a a bud naskoci po  zahrati na urcitou teplotu nebo treba po kilometru.  nemam radej lambdu menit? jaka je sance,ze je KO RJ? pripadne jake mate zkusenosti s cinskyma lambdama? hrozne blbe se neco hleda podle auta v katalogu  vyjizdi neci, podle vin neco jine nevim co objednat na lambdu pred katem okolo litru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...