Přejít na obsah

Výměna budíků


mirdas

Doporučené příspěvky

  • o 5 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Zdravím.Sehnal jsem si budíky s poloMaxiDotem. Maj číslo 1U0 920 821H a mám je i s pinem. Staré mají MFA a maj číslo 1U0 920 811B. Když jsem je vyměnil, chtěl jsem nakodovat klíče,ale kontrolka immo mi po loginu ve VAGu stále bliká (měla by začít svítit)... Immo nových budíků je správné, mám i immo starých. Jedná se o Octavii I Tour rok výroby červen 06...

prosím poraďte, co mám dělat či nedělat,abych nakodoval klíče? Děkuju mooooooc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

napr. pomocou vag-com

P Ř I Z P Ů S O B E N Í

Upozornění: Řídící jednotka imobilizéru je součástí panelu přístrojů, proto při navazování komunikace používejte adresu 17- PŘÍSTROJOVÁ DESKA !!! Před výměnou ŘJ je potřeba si poznamenat identifikaci původní ŘJ. K této procedůře je potřeba znát PIN staré ŘJ imobilizéru (přístrojové desky). Pokud není k dispozici, je potřeba jej zjistit u dealera ŠKODA prostřednictvím VIN a SKZ. PIN nové ŘJ je na samolepícím štítku pod smazávací vrstvou, který je nalepen na zadní straně panelu přístrojů.

Postup přizpůsobení: -Namontovat novou přístrojovou desku a navázat komunikaci diagnostikou. -LOGIN, zadat PIN nové ŘJ imobilizéru. Vkládaný kód musí být vždy 5-ti místný. Např. kód 836 se zadává 00836

číslo kanálu 50 -PŘIZPŮSOBENÍ, jako novou hodnotu zadat PIN původně namontované ŘJ imobilizéru. Vkládaný kód musí být vždy 5-ti místný. Např. kód 836 se zadává 00836

-TESTOVAT -ULOŽIT

Po chvíli zhasne kontrolka imobilizéru a přizpůsobení je ukončeno.

Pozn. Nově namontovaná a přizpůsobená ŘJ imobilizéru (panelu přístrojů) převzala VIN, SKZ a PIN od ŘJ motoru a nadále se tedy bude používat původní PIN.

potom treba prisposobit kluce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

napr. pomocou vag-com

P Ř I Z P Ů S O B E N Í

Upozornění: Řídící jednotka imobilizéru je součástí panelu přístrojů, proto při navazování komunikace používejte adresu 17- PŘÍSTROJOVÁ DESKA !!! Před výměnou ŘJ je potřeba si poznamenat identifikaci původní ŘJ. K této procedůře je potřeba znát PIN staré ŘJ imobilizéru (přístrojové desky). Pokud není k dispozici, je potřeba jej zjistit u dealera ŠKODA prostřednictvím VIN a SKZ. PIN nové ŘJ je na samolepícím štítku pod smazávací vrstvou, který je nalepen na zadní straně panelu přístrojů.

Postup přizpůsobení: -Namontovat novou přístrojovou desku a navázat komunikaci diagnostikou. -LOGIN, zadat PIN nové ŘJ imobilizéru. Vkládaný kód musí být vždy 5-ti místný. Např. kód 836 se zadává 00836

číslo kanálu 50 -PŘIZPŮSOBENÍ, jako novou hodnotu zadat PIN původně namontované ŘJ imobilizéru. Vkládaný kód musí být vždy 5-ti místný. Např. kód 836 se zadává 00836

-TESTOVAT -ULOŽIT

Po chvíli zhasne kontrolka imobilizéru a přizpůsobení je ukončeno.

Pozn. Nově namontovaná a přizpůsobená ŘJ imobilizéru (panelu přístrojů) převzala VIN, SKZ a PIN od ŘJ motoru a nadále se tedy bude používat původní PIN.

potom treba prisposobit kluce

Tak mi to nejde ani pomocí tohoto návodu z VISu.

Když otočím klíčkem aby mi naběhly kontrolky, tak immo bliká rychle. Po provedení loginu pípne hláška "Imobilizér aktivní" a bliká pomaleji. Když načtu 50.kanál, je tam hodnota 32000... tu přepíšu na staré immo v 5ti místném tvaru. Dám testovat,ale to vepsané číslo se mi nezapíše to okénka Testovaná hodnota. Dál to pak už nejde...

Když taky onačtu Přístrojovku, mám tam plno chybových hlášek... asi nějaká výbava to vypadá. Sw kod starých budíků je 19113 a nové jsou 21112. První 2 jsou výbava (je možné ji nějak zjistit podle tohoto?), další je země, pak interval, ale pak bych měl mít (jako mám u starých) na konci 3 (mám 1.6 74kW),ale nové mají 2... dá se toto číslo přepsat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve svým autě jsem to dělal a poradil jsem si s tím. Pokud ti není Boleslav příliš vzdálená, ozvi se. Jen mi nejde do hlavy jedna věc: Na začátku píšeš, že máš O Tour rv 06/06 a pak se zmiňuješ o motoru 1,6/74kW. To mi moc nezapadá.

Bolka je v pohodě, jezdím tam 2x týdně na praxi... Omlouvám se, samo že to má být 75kW...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak už psal kolega cosby zřejmě se nedodržel postup dělal jsem to x krát a v poho občas se ale stane že něco nejde standartně......

1.to že bliká stále imo po zadání LOGIN není nesprávné nemáš sladěnou jednotku s panelem.........

2. imo svítí stále když je vše sladěno a doladuješ pouze klíče......

3. nemám v hlavě etku ale zda nemáš panel starý na starou generaci......??????

4.pozor na použité palubky s maxidotem nejdou potom připasovat jinam má zkušenost ......dokážu si s tím poradit

M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odblokovat jdou.nech je zaplé-doba odblohování závisí na počtu nesprávných postupů.Jinak i použité maxidoty jdu alespoň co já vím a dělal jsem bezproblému použít dál.

jj souhlas na bloklé čekat to je jasné......a na použité se zeptej našeho společného známého některé jdou některé ne :D:D:D konkrétně se jednalo o maxidot TDI 2003 a 2004 použitý a nešel....měl zamknutou adresu 50

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

napr. pomocou vag-com

P Ř I Z P Ů S O B E N Í

Upozornění: Řídící jednotka imobilizéru je součástí panelu přístrojů, proto při navazování komunikace používejte adresu 17- PŘÍSTROJOVÁ DESKA !!! Před výměnou ŘJ je potřeba si poznamenat identifikaci původní ŘJ. K této procedůře je potřeba znát PIN staré ŘJ imobilizéru (přístrojové desky). Pokud není k dispozici, je potřeba jej zjistit u dealera ŠKODA prostřednictvím VIN a SKZ. PIN nové ŘJ je na samolepícím štítku pod smazávací vrstvou, který je nalepen na zadní straně panelu přístrojů.

Postup přizpůsobení: -Namontovat novou přístrojovou desku a navázat komunikaci diagnostikou. -LOGIN, zadat PIN nové ŘJ imobilizéru. Vkládaný kód musí být vždy 5-ti místný. Např. kód 836 se zadává 00836

číslo kanálu 50 -PŘIZPŮSOBENÍ, jako novou hodnotu zadat PIN původně namontované ŘJ imobilizéru. Vkládaný kód musí být vždy 5-ti místný. Např. kód 836 se zadává 00836

-TESTOVAT -ULOŽIT

Po chvíli zhasne kontrolka imobilizéru a přizpůsobení je ukončeno.

Pozn. Nově namontovaná a přizpůsobená ŘJ imobilizéru (panelu přístrojů) převzala VIN, SKZ a PIN od ŘJ motoru a nadále se tedy bude používat původní PIN.

potom treba prisposobit kluce

Tak mi to nejde ani pomocí tohoto návodu z VISu.

Když otočím klíčkem aby mi naběhly kontrolky, tak immo bliká rychle. Po provedení loginu pípne hláška "Imobilizér aktivní" a bliká pomaleji. Když načtu 50.kanál, je tam hodnota 32000... tu přepíšu na staré immo v 5ti místném tvaru. Dám testovat,ale to vepsané číslo se mi nezapíše to okénka Testovaná hodnota. Dál to pak už nejde...

Když taky onačtu Přístrojovku, mám tam plno chybových hlášek... asi nějaká výbava to vypadá. Sw kod starých budíků je 19113 a nové jsou 21112. První 2 jsou výbava (je možné ji nějak zjistit podle tohoto?), další je země, pak interval, ale pak bych měl mít (jako mám u starých) na konci 3 (mám 1.6 74kW),ale nové mají 2... dá se toto číslo přepsat?

vcera som menil pristrojovku a fujguje podla navodu. Ked som dal kanal 50 bola tam hodnota 32000 a novy PIN sa sa tiez nezobrazil v okienku testovana hodnota ( to je asi preto aby sa nedal jednoducho vycitat PIN ) ale po ulozeni uz bol funkcny novy PIN. Uz bolo treba len prisposobit kluce.

P.S. po vymene pristrojovky mi prestala fungovat indikacia zapnutych svetiel inak funguje vsetko o.k. Nevie niekto poradit ta indikacia sa da vypnut , zapnut kodovanim pristrojovky ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...