Přejít na obsah

Výměna budíků


mirdas

Doporučené příspěvky

Můj postup pomocí supervagu:

Namontuji nové (Maxidot) budíky. Na Supervagu zadám Adresu 17, Login: ..... zadám pětimístný kód nových (Maxidot) budíků

7: Adaptation - Enter Channel - zadám 50 .... vypadne hláška Invallid Channel

Adresa 50 je z nějakého mě neznámého důvodu blokovaná. Ještě si půjčím VAG-Com, uvidím jak pochodím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Zdarec chlapci,zlobí mě budíky padají rafičky,skoušel jsem volat na inzerát že budíky má za pěknou cenu,ale mě řekl že je to podle roku výroby.On má 2001 a já mám 1999 že to snad tam nepujde at se poradim s někim kdo tomu hoví. Porad te co mám dělat už mě to štve tůle jeli za mnou muži zákona dobře 15km lepily se na mně a samozřejmě že sem nevěděl kolik přesně jedu no děs mýt takhle v patách polici a nevědět kolik jedu.Prosím pěkně radte dík chlapci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

do toho otvoru to vleze

otvory pro šroubky jsou na stejných místech

oba konektory mají stejnou barvu a počet pinů

to je asi jediný co tu ještě nikdo nenapsal jinak vše ostatní je tu nejméně 100x napsáno

používaj funkci HLEDAT

Editováno: , autor: Vaša
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

zdravim, mam octavii 2000 1,9 tdi asi 110kw a na levem displayi mi zobrazuje jen hodiny a nejde to přepnout na spotřebu atd, zistil jsem že bývalý majitel vyměnil budiky z 1,9 sdi vdo 1999 ale číslo neznam, je možné že ty budíky nemají trippc, jak se to dá zistit vlastně. a ještě jednu věc prosím pokud někdo zná správné číslo budíku co tam patří,, je to 1UO 920910F, pokud je vyměním a neznám pin, kde ho zistim,, díky moc za jakoukoli radu. romixx ps. problem je v tom že nejede rychloměr a ukazatel ujetých km,, i když se parkrát zvednul a fungoval na párset metrů,, a hlavně se nemužu připojit na vag , píše že nema odpověd s jednotky,, auto jede i když na dvojku a trojku při středních otačkách v záběru cuka,, na plný plyn jede v poho díky za jakýkoli postřeh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravím,

Nedávno som riešil padanie budíkov dal som to spraviť a budíky frčali možno 2 týždne a potom z nezistených príčin komplet prehoreli.

Mal som možnosť zohnať budíky z OCTAVIE RS rv. 2001.

Ja mám Octaviu 1.8T110kW r.v 2000

Touto cestou zháňam niekoho kto by mi to spojazdnil vlastne na kódoval všetko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z nezistených príčin komplet prehoreli :smich:

budíky z 2001 jsou už CAN tz jednotka airbagů se nebude správně bavit s budíky = bude stále svítit kontrolka airbagů

pokud jsou z MR 02 tak nepůjde ani signalizace otevřených dveří = nebude ti pípat když necháš zaplé světla při odchodu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím,

Nedávno som riešil padanie budíkov dal som to spraviť a budíky frčali možno 2 týždne a potom z nezistených príčin komplet prehoreli.

Mal som možnosť zohnať budíky z OCTAVIE RS rv. 2001.

Ja mám Octaviu 1.8T110kW r.v 2000

Touto cestou zháňam niekoho kto by mi to spojazdnil vlastne na kódoval všetko.

Sú na predaj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z nezistených príčin komplet prehoreli :smich:

budíky z 2001 jsou už CAN tz jednotka airbagů se nebude správně bavit s budíky = bude stále svítit kontrolka airbagů

pokud jsou z MR 02 tak nepůjde ani signalizace otevřených dveří = nebude ti pípat když necháš zaplé světla při odchodu

zohnal som orig. budiky tie rs su na predaj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...