Jump to content

Napájení autorádia zkrat

Winstonn
 Share

Recommended Posts

Ahoj, potřebuju poradit od odborníka přes autoelektriku. Měnil jsem napáječ antény u autoradia a uvolněný pin od zemnění (černo-modrý), který je z nepochopitelných důvodů vzadu jeden navíc, mi způsobil zkrat. Odlítla jiskřička a radio zhaslo (bohužel jsem to dělal při zapnutém napájení - jsem trotl). Jenže ted nejde vůbec zapnout a žádná pojistka není porušená. Napájení ostatních částí auta funguje v pohodě.

Díky za rady.

V prvom rade si odmeraj aky mas stav napajania na konektore pre radio. Pokial tam najdes pri zapnutom kluci na dvoch miestach 12 V (zaloha + hlavne napajanie) tak mas problem v radiu, to uz musis dat do lepsich ruk pokial si na elektroniku netrufas. Ak napatie na konektore nenajdes, tak hladat poistky, poistka dobra na prvy pohlad nemusi byt vobec dobra aj na druhy pohlad.

Je to bohužel v radiu, teď jsem to byl měřit. Zkusím to ještě nechat dát do servisu a když tak mě čeká koupě nového. Díky za pomoc!

Dnes sa uz neoplati to davat do servisu na opravu . Oprava moze vyjst drahsie jak nove radio.

Za par Kacek uz kupis dobre radio a so zarukou 2 roky.

LINK: http://www.videotech.cz/letni-zbozi/pioneer-deh-2300ub

nemusíš měnit vše. najdi nějaký šroub, který je kvalitně spojený s kostrou a hoď pod něj očko s drátem, který si pak natáhneš do iso konektoru (tam to třeba přepichneš) a pak ho pěkně připevníš ke stávajícímu svazku. máš origo rádio a nebo nějaké dodělané? pokud dodělané, tak jeětě může být špatný drát mezi iso konektorem a rádiem (mezikus, co se dává k rádiu)