Přejít na obsah

Superb II facelift


OEII

Doporučené příspěvky

tak dneska jeden nalestenej,..... poznal sem ho ve zpetnym podle bocnich led dennich sviceni , tak sem si ho nechal predjet a muzu vam rict ze pekny,... jak se mi ty svetla na tom lifto/sedanu nelibily tak tedka se mi libeji ;) ........ SUP neni takovej rozplacnutej ale takovej podle me vice do vysky zase :D neco na zpusob rapida a OIII ... co me taktez zarazilo, tak ta barva ;) byla takova sedivo-cerno metalicka s extra prisadou perleti :D nebo nevim :D ...... byla pakticky pekna ;) a dalsi vec,... oznaceni 4x4 na chrom liste patych dveri ....... bylo to takove hodne malinke nevirazne, ale zase decentni,... stal sem na nej nalepenj a kdybych si poradne neprohlizel ty linie, ani bych si toho nevsimnul ...... nic vic sem nestihnul nez jednu tuto z trochodalky,

 

ulice: EVROPSKA

cas: cca 15:30

 

 

post-58977-0-42358600-1370644146_thumb.j

Editováno: , autor: Lukason
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na realitu jsem také velmi zvědavý, neboť pokaždé, kdy se uchlácholím, že jsem jen příliš náročný a není to tak zlé, přijde další fotka, na níž mi ten design přijde opětovně katastrofální..

Tak snad fotky jen zkreslují, no.

Editováno: , autor: _Denis_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...