Přejít na obsah

Superb II facelift


OEII

Doporučené příspěvky

Som zvedavý na facelift SII prípadne či príde aj III . Predpokladám že tam hodia predok ako má O3 , zadok ako na tej čínskej verzii a bude . Mne sa terajší Superb až na Twindoor veľmi páčil . Nevadil mi ani tvar zadku , ani že je to vzhľadom na dlžku trošku jazvečík . Nevadil mi predok , interiér bol parádny , výbavy slušné, aj ceny ... Terajší ksicht je proste taký škodovácky , tento nový mi neprišiel na chuť . Páči sa mi aj značka v nárazníku nie na kufri ako to má každý . Ale zase príchodom nového modelu klesnú ceny týchto starých a budú dostupné . Počkáme a uvidíme ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jde o to, že současný mně vzhledově vyhovuje. Výbavově asi chybí jenom parkovací kamera, asi bych bral Lane assist. U výbavy Ambition by mohl facelift vyřešit vzhled potahu Rubicon. LED denní svícení se mně nelíbí, side assist považuju vcelku za blbost, dynamická dálková podle popisu nelákají, adaptivním tempomatem si nejsu jistej (hlavně nevím, jestli jde nastavovat rozumně odstup a jestli už je ten samotný systém odladěný). Koncepčně je nevýhoda v podvozku, rozchod je skoro na milimetr totožný s OII. Zvlášť na kluzkém povrchu to jde u zádě dost poznat, jde cítit i neohrabanost daná větší hmotností. Pažout je v tomhle dál.

Superb III je plánovaný na podzim 2015?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bojler - a Passat B7 sa nelíbí ? Tam všetko požadované máš vo väčšine skladoviek čo sledujem + ešte iné prvky výbavy . Interiér teda SII sa mi líbí víc ale ten Passat je vnútri predsalen aspoň pocitove širší , prívetivejšie stavaný , to isté podvozky , predsa len to majú od 2005 odladené na poriadok ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Facelift Passatu se mně líbí, vevnitř ale vyhrává Superb. Jezdil jsem nějakou dobu v B6, mělo to béžový kožený interier s imitací dřeva. Je někdy zajímavé, že pár detailů (dekor, volant, přemístění pár čudlíků) dokáže udělat i přes prakticky totožný korpus úplně jiný interier. Ale i tak se v Superbu cítím výrazně líp. Ten má navíc výhodu v možnosti vzít "roční" auto, kde je cena úplně, úplně někde jinde. Chápu výhody i nevýhody těchdle typů aut. Na druhou stranu co jsem zkoušel, tak to bylo jako nové, se zárukou další tři roky a navíc s velmi zajímavými konfiguracemi. No uvidíme, nijak na to nespěchám. Roomster má najeto necelých 85 000km a i přes striktní firemní politiku bych mohl teoreticky dostat Pažouta do soukromého užívání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no rozhodne bude v Superboch väčší výber ročných vozu . No to je potom jasné čo vyberieš , ja osobne sa v Passate priestorovo cítim lepšie , Ak presadnem z O2 do SII tak ako šofér zase také veľké priestorové pomery nemám , je to na mňa úzke , detto vzadu i keď je tam pol metra miesta na nohy , ale to auto nedelá --- Ale zase mňa neber vážne . ja som moc vyžratý a vysoký a nemám rád ak ma niekde tlačí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nevim, asi bych necekal na facelift. Nikdo poradne nevi jak to bude vpadat, co odeberou z vybavy a kdyz si ted vezmu vybavovy stupn drive elegance, pak mas vse co potrebujes k zivotu ba jeste od dost vic...

Popravde passat je na tom z venku lip, ale co se tyce kvlity zpracovani, pak vyhrava jasne superb. Muzu srovnavat a u auta temer za milion bych cekal trosku jine zpracovani. S pousta veci rezonuje, vrze atd... u supa (tuk tuk) nic takoveho neznam...

Tak jedine co bych asi ocenil je parkovaci kamera a co se tyce lane assist a side assist ci adaptivniho tempomatu, tak jsem tomu neprisel na chut. Clovek pak hodne zacne spolehat na techniku a... to uz je jiny pribeh.

Mne osobne se soucasna verze superba libi a kdyz zkombinujes dobre barvu a vybavu, pak si nemas nac stezovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...