Přejít na obsah

Superb II facelift


OEII

Doporučené příspěvky

To jsou diry ve folii, protoze se nejak potrebuji dostat k otevreni kufru. FL superb bude mit spz na viku kufru a kufr bude mit stejny tvar kolem SPZ jako ma rapid a octavia. Takze takhle jak vypada na fotce je jen dobre maskovani. Jinak ta prdelka je trochu jina :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z online rozhovoru s ředitelem Škody Auto:

Dobrý den, zajímalo by mě, na kdy se plánuje představení faceliftovaného superbu ? A jak na tom bude v porovnání s novou octavií, jestli bude obsahovat podobné novinky a motory, které octavia nabízí, nebo se bude jednat jen o lehký facelift a modernizace se dočká až další generace ?Martin

Facelift Superbu bude v polovině roku, rozdíl mezi Octavii a Superbem vždy zůstane markantní.

Technické detaily bych rád poodhalil až krátce před zavedením tohoto modelu, ale jednu novinku snad prozradit mohu: motorizace TDI 125 kW v kombinaci s automatem a pohonem všech kol :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Asi nic nového do tématu nepřinesu, ale včera jsem někam jel po R10 a nic jiného, než nové Superby jsem snad nepotkával. Ještě tedy nějakou Octavii III Combi, pak jedno Citigo. 

Jak diody nemusím (je jich nějak všude moc), tak ty v předních světlech u xenonů u Superbu vypadají dobře. Zadní světla mi nějak extra zvláštní nepřišly.

Každopádně jsem si připadal jak na nějakém testovacím úseku, jel jsem po R10 asi 20 km a za celou dobu jsem potkal jen jeden kamion, jedno normální auto a 6 Superbů, Octávii a Citigo, vše na F značkách.

Dnes jsem tam zase potkával plno současných Fabií combi s novým znakem na F značkách, možná už nějaké testování pro novou generaci Fábie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

No já nevím, možná jsem jediný, ale mi se to nějak nelíbí  :kol-32:

Přední světla (tedy pokud vidím dobře, maskovaná nejsou) vypadají velmi podobně jako dosud, jsou jen větší, divně baculatější a svítí jako nějaký vytůněný Golf.

Nárazník na pohled skoro stejný, jen přední část je nějak podivně vyboulená  :kol-40:

... nemohu se zbavit dojmu, že kdyby Škodovka při tom všem designovém sjednocování raději sáhla na jistotu tak, jak na fotomontážích (viz. příloha), udělala by lépe..

Editováno: , autor: _Denis_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen mě v tom článku rozesmálo, že Superb není už skoro vůbec maskovaný :D a ten zamaskovaný zadek a předek je co? :D Co by na tom taky jiného maskovali, když zbytek auta je stejný :D

 

Mě spíš podle fotky od Denise přijde, že ten předek k tomu kulatému autu nějak nesedí. Je moc hranatý :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já nevím, možná jsem jediný, ale mi se to nějak nelíbí  :kol-32:

Přední světla (tedy pokud vidím dobře, maskovaná nejsou) vypadají velmi podobně jako dosud, jsou jen větší, divně baculatější a svítí jako nějaký vytůněný Golf.

Nárazník na pohled skoro stejný, jen přední část je nějak podivně vyboulená  :kol-40:

... nemohu se zbavit dojmu, že kdyby Škodovka při tom všem designovém sjednocování raději sáhla na jistotu tak, jak na fotomontážích (viz. příloha), udělala by lépe..

Keby to tak vyzeralo, uz vidim ten milion prispevkov, ze je to hnus bez napadu, vsetko rovnake ako u Audi atd. atd. ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Sedan se mi nikdy moc nelíbil, ale musím říct, že na tom kombíku se mi ten předek maximálně líbí! Zadek u kombíku zůstal v podstatě stejný, jen změna 5. dveří, kterou nevidím ve špatném smyslu. Kombík se mi rozhodně líbí!

 

Sedan je takovej nemastnej tvarově :( ale ten se mi nikdy moc nelíbil..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...