Přejít na obsah

Z auta je cítit chlor


misumi

Doporučené příspěvky

Zdravím přátelé.Mám F1-RS a po jízdě,když zajedu do garáže a vystoupím,tak v garáži je cítit jako chlor nebo savo jak se leje do bazenu.Někdy to trochu cítím i při jízdě,když míjím třeba rychle jedoucí kamion.Je to rok 2003 a najeto 100000km.Ne,že by to vadilo ,ale prostě mi zajímá z čeho to je a proč.Hlásím,že chlorovanou vodu doma nemám a ani savem auto nečistím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím přátelé.Mám F1-RS a po jízdě,když zajedu do garáže a vystoupím,tak v garáži je cítit jako chlor nebo savo jak se leje do bazenu.Někdy to trochu cítím i při jízdě,když míjím třeba rychle jedoucí kamion.Je to rok 2003 a najeto 100000km.Ne,že by to vadilo ,ale prostě mi zajímá z čeho to je a proč.Hlásím,že chlorovanou vodu doma nemám a ani savem auto nečistím.

Ahoj, občas mám podobný blud, taky F1RS. Řekl bych, že ty auta prostě tak smrdí :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...