Jump to content

VIN Kod

jackmccool
 Share

Recommended Posts

Ahoj.

Planuju koupit fabii kombika a mam jednu vyhlidnutou. Chci se zeptat, kde vsude na aute se da najit vin kod a kde je presne cislo motoru? koukal jsem jen zbezne a vinko mi prijde divny. Je tak nejak vyrazeny do papiru nebo co to je.. ale majit to i jine fabie, tak se chci zeptat zda je to ok. Prikladam fotky:

Jeste me vrtaji hlavou dalsi veci:

- proc jsou u fabii nektere spoje karoserie v motoru jakoby opatlane a prestrikane? vsiml jsem si toho i u jinych fabek..

- na prilozene fotce mi prijdou u praveho predniho tlumice (u vin kodu) trosku oskrabane srouby, jakoby se s nima hybalo ale majitel tvrdi ze se nic nemenilo. zda se mi to nebo to mam jeste proverit?

Jinak jde o tuto fabii: http://www.tipcars.com/skoda-fabia/14-16v-combi-max-vybava-14531177.html

Fotky motoru tam nemeli tak jsem si je udelal sam.

Diky moc za odpovedi a rady.

post-66410-0-14947700-1309328372_thumb.j

post-66410-0-61862400-1309328514_thumb.j

Edited by jackmccool

:palec2:

Vin kod je na fotke prestriekany voskom ziadny papier. Vin kod je na spravnom mieste.

:)

proc jsou u fabii nektere spoje karoserie v motoru jakoby opatlane a prestrikane?

Opatlane spoje niesu je to tak z vyroby. Su tak utesnene prechody medzi plechmy je to UBS hmota.