Přejít na obsah

tlacitko bez ktereho se nenastartuje


Dzany

Doporučené příspěvky

to tlacitko je tajny, pouze kdyz si ho udelas sam.........nechat to delat v servisu je k nicemu....... ;)

sem si vzpoměl na tvou předváděčku v Liberci :smich:

jen blbni, teprve pred tydnem jsem zjistil v cem to bylo...... :ph34r:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Strojvůdce

K tomu tlačítku (spíš vypínači), co přerušit, aby v případě mého opomenutí a pokusu nastartovat nedošlo k zapsání nějaký chyby či dokonce k zneprovoznění autika bez použití VAGa?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

strojvudce: je treba uvazovat co prerusit,napr napajeni zapalovaci civky nebude nejlepsi napad,ale kdyz prerusis hlavni privod tak se rj nedozvi ze mela byt zapnuta.

osobne myslim ze vypinac nema moc vyznam z duvodu ze ho musim vzdy obsluhovat pri odchodu z auta a kdyz zapomenu.......

musi to fungovat samo,vypnu klicek za 20 sec se odpoji nejaky obvod a po prichodu ho jen odblokuju zapnu klicek a jedu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám to tlačítko vo Fabii už viac ako rok, je to na odpojenie prívodu paliva. A pokial ide o to, že to musíš stále vypínať a zapínať, to je len sila zvyku.

Problém je potom v druhom aute, keď hľadáš ten vypínač. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám to tlačítko vo Fabii už viac ako rok, je to na odpojenie prívodu paliva. A pokial ide o to, že to musíš stále vypínať a zapínať, to je len sila zvyku.

Problém je potom v druhom aute, keď hľadáš ten vypínač. :D

...je to na odpojenie prívodu paliva.

rozumiem tomu dobre ?

vlastne odpojili napajanie benzinoveho cerpadla ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám to tlačítko vo Fabii už viac ako rok, je to na odpojenie prívodu paliva. A pokial ide o to, že to musíš stále vypínať a zapínať, to je len sila zvyku.

Problém je potom v druhom aute, keď hľadáš ten vypínač.  :D

...je to na odpojenie prívodu paliva.

rozumiem tomu dobre ?

vlastne odpojili napajanie benzinoveho cerpadla ?

colins: Myslim, ze to tak robia standardne aj pri montazi alarmov. Pokial ho nevypnes a chces nastartovat, tak sa snazi, ale motor nenabehne, pretoze nema privod paliva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam v aute defend-lock, zamok na volant, 2x tajny vypinac :D. ja viem ze to dokaze zlodej prekonat bez problemov len ja spolieham na to ze ulica je velmi dobre osvetlena a keby to vydel co je vnutry tak si povie serem na nu vedla je ina bez takych hovadin. a skoro som zabudol este je to poistene proti kradezi :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Práve včera som si bol dať spraviť vypinačna na moju Fabku. Po mojej skúsenosti, keď mi chceli ukradnúť jej predchodcu Favorit a len vďaka "tajnemu vypinaču " sa im to nepodarilo som neváhal ani chvílu,Rozdiel je len v tom,že u Favorita som mal odpojovač na palivovom čerpadle a u Fabky mám odpojenú riadiacu jednotku.Dúfam,že mi to v prípade núdze znovu pomôže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Práve včera som si bol dať spraviť vypinačna na moju Fabku. Po mojej skúsenosti, keď mi chceli ukradnúť jej predchodcu Favorit a len vďaka "tajnemu vypinaču " sa im to nepodarilo som neváhal ani chvílu,Rozdiel je len v tom,že u Favorita som mal odpojovač na palivovom čerpadle a u Fabky mám odpojenú riadiacu jednotku.Dúfam,že mi to v prípade núdze znovu pomôže.

ktoru RJ myslis ?

RJ motora ?

dalsia otazocka - co prerusili vypnacom ?

+12 V ?

vypytujem sa, lebo si chcem nieco podobne zbastlit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...