Přejít na obsah

jak donutit vyhledávač aby vyhledával


Lojzek

Doporučené příspěvky

No, jestli se někde zobrazuje historie co kdo s vláknem dělal, tak tam budu figurovat i já.

Chtěl jsem se na něco v této souvislosti zeptat, ale pak jsem se na to vykašlal.

Proto jsem to odemknul a pak zase zamknul. Nechal jsem to zamknuté, páč jsem neznal důvod zamčení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K původnímu dotazu - jelikož je tu debilní vyhledávač, který funguje jak a kdy chce a nedokáže vyhledávat slova kratší než 3 písmena (na serveru o autech opravdu praktické) a třeba dnes, když dám vyhledat "tdi" "abs" "vag", tak napíše, že nejsou žádné výsledky, tak prostě používám google - na dotaz tazatele - http://www.google.cz/search?hl=cs&prmdo=1&biw=1366&bih=667&tbm=dsc&q=+site:forum.skodahome.cz+1.9+TDI+PD+96KW.

Nebyly nalezeny žádné výsledky pro 'vag'.
Nebyly nalezeny žádné výsledky pro 'tdi'.

Když se dá slovo pod tři písmena, tak napíše, že je to moc krátké, když se dá něco co má tři písmena, tak napíše, že nejsou výsledky... Když se zadá delší slovo - třeba VCDS tak už nějaké výsledky jsou, ale stejně... raději volím google...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, na to jsem se chtěl taky zeptat.

Ale zdá se mi, že se něco změnilo, páč vím že kdysi nešlo napsat ani dotaz jako "kontrolka ABS" a tekom jde. Před tím to řvalo bez pardónu, že jedno nebo více slov je kratší nebo rovno tří pismen.

EDIT:

Aha, ono to sice na takto napsaný dotaz neřve a vyhodí nějaké výsledky, ale na slovo ESP z dotazu to našlo třeba "zespodu".

Takže opět k ničemu :feve: .

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...