Jump to content

Alpine CDE-111R vs Pioneer DEH-2320UB

Recommended Posts

Zdravím vás lidi, přemýšlím o koupi rádia a váhám mezi Alpine CDE-111R a Pioneer DEH-2320UB. Já bych se přiklonil raději k Alpine. Co vy na to?

Zajímá mě ale hlavně jak rádio vypadá přímo v octavii, teď mám v aute origo radio symphony na cd a to krásne pasuje do stredoveho panelu... jde mi o to jak moc tyhle dvě rádia vyčnívají ven ? Můžete někdo kdo máte tyhle rádia v autech, udělat prosím foto a hodit je sem?

Tohle by mi dost pomohlo v rozhodování.

Diky...

• 4 weeks later...

jestli je to stále aktuální, toho pincka ti můžu vyfotit. Pasuje parádně a hraje taky fajn. Jen mi drnčel na kostkách ten nacvakávací rámeček, tak jsemp oužil jako vyfikundaci 3 dorazové čočky co se dávají třeba na šuflata. Montáž asi 10 vteřin, náklady 0,- výsledek 100% :)

myslíš nastavení basů,středů,výšek ??? .. PIO to má - menu-audio-tune l---- .... bohužel si teď nevzpomenu jaký to má název ale hlavní je že to tam je

Edited by Wojnar
Necituj poslední příspěvek!!

..nebyl to přímo 2320, ale myslím 3300, který měl přednastavené EQ a dalším problémem byl RCA, který byl pouze pro SW takže když jsem majiteli po cca 3měs. dával na rádio 4ch zesilovač, šly do něj jen nízké frekvence a PIO se stal nepoužitelný...takže místo něj šel CDE-111