Přejít na obsah

Stahování okna u řidiče


KubaSevcik

Doporučené příspěvky

Nemáš zač. Nechtělo se mi projíždět 112 témat, tak sem to vybral jen ze začátku.

Počítám, že SUP se bude lišit jen v detailech. Ale co hledat ti to pomůže.

Ale prvně mrkni na pojistky a změř jestli ti de k vypínači a pak k motorku eletrika. To je základ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já se dočetl že ve dveřích je bimetalový spínač,který reaguje nas tepelné přetížení.To může nastat několikerým stáhnutím a vytáhnutím okna.Prostě se to přetíží.

Je docela možné že prostě ten spínač odešel.Ale zase je to jen jedna z možností.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Taky mi zlobí okno u řidiče..ošklivě to rachtalo a blbnulo při stahování..jako kdyby tam nekdo nasypal písek,tak jsem to rozebral a je prasklé lanko..myslel jsem,že koupím jen lanko nekde v cykloservisu a namotam ho tam,jenže oni jsou na něm nalisovaný takovy kovovy zarážky,takže musím koupit celou stahovačku..našel jsem tady čína za 857,- a prvovyroba 2262,- ..bez motorku http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/3b1837461-spoustec-skla-predni-levy-superb.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

jak vymontovat najdeš v dílenský příručce(třeba na uložto)

 

a jinak, záleží z jakýho důvodu ti to nefunguje, pokud tlačítko normálně jde, ale nic se neděje, tak asi celý mechanizmus, pokud máš jen nějak mechanicky tlačítko poškozeno, tak by mělo jít vyměnit samostatně(myslim)

Editováno: , autor: Doktorone
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Mr.Lenior,

Tvůj problém je na výměnu stahovačky (právě jsem to řešil)... Problém je v tom, že budeš mít zrezivělé tažné lanko stahovačky, které se nedá jen tak vyrobit nebo nahradit... Prorezivělo mi cca v místě u u repráku několik vlasců, které se pak uvolnily a namotaly kolem lanka - to pak drhne v bowdenech - vydávají zvuk "polámaných plastů" - hlavně klade odpor a motorek si myslí, že dovřel a zasekává se mimo koncové polohy.

 

Přišel jsem na to, jak celkem "šikovně" celé dveře rozebrat a stahovačku vyměnit až na to, že se mi nepodařilo odpojit konektor u zámku :-(   (jestli se naseru tak ten zasrany kabel ucvaknu a pak sletuju no...)

 

Stahovačka s nebo bez plechu vyjde např. v Auto Kelly cca 1600,- vč. DPH, origo cca 2800,- , ale s nějakou slevou by se dala snad sehnat kolem 1000,-

 

Nedělal jsem žádné fotky, ale jistě najdeš na netu nejaký ten návod.... Jinak napiš, Zdar a čus !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud Ti nejde sundat konektor u zámku, než stříhat kabel je lepší si ten zámek povolit a když na to uvidíš, tak už to zvládneš

Jinak problém Mr.Lenoira není, pokud má všechny šrouby venku, tak už jen zapáčit ven. Je tam vidět, že do auta zatékalo, tak to někdo lepil asi silikonem. Doporučuji tedy opět radši tím silikonem posichrovat

Ještě před tím ale vypáčit ty velké černé gumové záslepky, okno páskama přilepit, aby drželo v rámu, povolit dva šrouby pod těma záslepkama, které drží okno a je to venku

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Hosi stará téma ale nebudem zakladať novú.... Menil som celú stahovacku respektíve plech po prvom daždi mi to začalo pískať pri sťahovaní ale ak to všetko vyschne tak zas ide v pohode. Este som si vsimol ze pri rýchlejšej jazde mi trošku popiskuje... Co si myslíte mam to rozobrať a na novo to sklo nejak upevniť? Dik za radu

Odoslané z SM-N9005 pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...