Jump to content

Čínský klon Columba Audiosource CY-7088

Recommended Posts

Předem se omlouvám jestli už tady diskuze na toto téma byla, ale pročetl jsem asi 80 stran o problémech s navigacemi a pak už jsem dál hledat nevydržel.

Vlastním Octavii II 4x4 vyrobeno konec roku 2006. Dostalo se mi do ruky zánovní rádio s navigací a TV tunerum AUDIOSOURCE CY-7088 a ujištění že je určeno speciálně pro vozy Oct. II.

To že asi nebude komunikovat s mou původní Gateway mi bylo jasné, tak jsem obstaral 1K0 907 530 AD. Po připojení do auta rádio sice kupodivu funguje, dokonce i televize dost slušně hraje, navigace naviguje, rádiopřijímač už je na tom hůř, příjem je dost bídný, ale samozřejmě komunikace s autem žádná.

Tak jsem vyměnil Gateway a snažil se jí nakódovat. Jenže ouha, ta stará měla 16. místný kód a ta nová 20. Po několika nezdařených pokusech o vytvoření kódu se mi konečně povedlo, že na autě snad všechno funguje ovšem kromě rádia. Ať nastavím cokoliv - rádio, navigaci, tel. prijímač, digitální rádio, tak stále stejná chyba :

Addresa 19: CAN Gateway Labely: SVO\1K0-907-530.lbl

Objednací číslo řídící jednoky: 1K0 907 530 AD HW: 1K0 907 951

Systém a/nebo verze: J533 Gateway H16 0233

Kódování: E9831F4E000A02002300

Číslo dílny: WSC 00000 000 00000

VCID: 69DC33EF390B

1 Fault Found:

01304 - radioprijimac

004 - zadny signal / komunikace - Sporadická

info o závadě:

Stav závad: 00100100

Priorita závad: 2

Frekvence závad: 1

Počítadlo resetů: 40

Kilometry: 205627 km

Indikace času: 0

Prostě se mnou nemluví.

Podotýkám že VAG mám spíš na hraní a mé praktické zkušenosti s tímto programem končí u mazání závad a odvzdušnění brzd.

Takže pokud by někdo znalejší věděl co s tím, tak přivítám každý nápad nebo radu.

Předem všem děkuji.

Nikdy jsem ten přístroj neviděl ani o něm nic nehledal, ale skoro jistě nebude mít připojení na CAN a tudíž ani diagnostikovatelné rozhraní.

Neorigo přístroje nemají CAN. Gateway jsi měnil zbytečně.