Přejít na obsah

Motor PD ??


V.T.E.C

Doporučené příspěvky

Mi vydržely přední desky 240.000 km.Zadní 150.000km a kotouče ještě původní, při 446 tis.km. A EGR o tom ani nevím :-D

To chceš říct, že ti zadní vydržely míň než přední?? Trochu divný! EGR bude chudák asi stát za to, ale to řeší v jiným vláknu. Jak psal Dr.Driver.

EDIT:

lucky.jack-jak se pozná zanesenej EGR.Já jezdím krom jiné stejnou trasu do práce 5let a spotřebu mám stejnou nebo spíš lepší,to znamená,že výkon se asi neztrácí,jinak by spotřeba šla nahoru.

Výkon může jít pomalu dolů ani to nemusíš pociťovat, ale to asi nebude tvůj případ. Auto by hůř jelo, kouřilo by, špatně startovalo(když už by zůstával EGR otevřenej) atd. Každopádně by se octě minimálně líp dýchalo, kdyby byl EGR a sání pročištěný. U 66kW(mimo jiné) se EGRy zaslepovaly, právě proto, že se spaliny nevracely zpět do sání a nez..íraly ho. Ale to je zase věc nazoru ohledně ekologie ;).

Editováno: , autor: Wojnar
Sloučeny dva příspěvky.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...