Přejít na obsah

OII a chromové doplňky Milotec


Host 007

Doporučené příspěvky

Zdravim všechny, napadlo mě založit takové téma o tom, co si myslíte o chromových doplňcích Milotec na OII. Už jsem tady na fóru nějakej ten pátek, takže vím, že tady letí spíš výměna standartních nárazníků za nárazníky RS atd. Prostě se tu každej snaží udělat z klasický OII RSo. Většina lidí doplňky Milotec (kor ty chromové) odsuzuje, že by si je na auto nikdy nedali. Já vlastním OII Combi r.v. 2007 v barvě cappuccino a právě mám možnost koupit za hodně, hodně levno nové chromové kryty zrcátek a nová mračítka a nevim si rady, jestli mám do toho jít nebo ne. Mám klasické nárazníky (ne RS), tak nevim jak by to vypadalo, teď myslím ty mračítka. Už jsem tady na fóru koukal na nějaké fotky OII s klasickým nárazníkem a podle mě to nevypadalo špatně. Ale je pravda, že většina lidí potom začala upravovat auto dál. A já bych tam měl jenom ty mračítka, křídlo 5. dveří, popřípadě ty chromové kryty zrcátek. Doufám, že mi poradíte.

Editováno: , autor: 007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám na autě (sedan) pár věcí od Milotecu.Něco je v pohodě něco mne zklamalo.

Jako velice dobré mi přijde chromová lišta na spodní hranu 5 dveří (kupováno pod originálním číslem příslušenství),

spoiler na hranu kufru přijde mi lepší než RS křídlo (to je otázka vkusu) ,

horní spoiler na 5 dveře,ten je zrovna v originalu hezčí na combi,

líbí se mi chromové lišty na lampách a mračítka jako jediná mají atest.

Tyto věci sedí bez problému.Horší to je s předním dílem nárazníku z ALL-ROAD paketu.A znám octu kde chrom na zrcátkách

nedrží ,hodně odřenej z mycí linky.

A jak jsi psal o předělávání na RS tak já mám klasiku a jsem za ní vděčnej ,jelikož mám auto na každodení ježdění

a to včetně ježdění na ryby ,kde na polních cestách jsem vděčný za větší světlou výšku.To neznamená ,že se mi RS nelíbí.

Zrovna v úpravě od BT projectu je nádherná.

Jestli můžu doporučit e-shop na doplňky tak se podívej na superskoda.com ,má tam i foto ze srazů v německu kde je

hodně OII na motivaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odpověď, co se týká střešního křídla na combi jak jsem psal, že mám já, tak to je originální přislušenství škoda, ne Milotec. Škodovácký se mi líbí víc. Zatím ho ale nemám na autě, ještě není v barvě a laku. Takže ty by jsi těch 2 věcí od Milotecu jak jsem psal šel? Asi do toho půjdu, až to přijde tak to jenom přiložím a hned uvidím jak to bude vypadat a když se mi to nebude líbit, tak to dám k prodeji. Já většinou takovéhle doplňky viděl na tmavých barvách a tam to vyloženě z toho auta čumělo. Na mojí barvě cappuccino by to nemuselo vypadat tak výstředně, mohlo by jí to jen stylově doplnit, no uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale já nejsem žádnej tuner a ani si na něj nechci hrát. To bych mohl řict to samý o lidech tady na fóru, že si hrajou na octavii RS, když si vymění na klasickej OII obyčejný nárazníky za RSový a že těch lidí tady je. I když nevim co všichni na těch rsových nárazníkách vidí, neříkám že to není hezký, ale ty klasický jsou taky pěkný. Já bych nenazýval takové doplňky jako je třeba Milotec tuzing nebo šmejd. Je pravda, že všechny doplňky co nabízí nejsou pěkný, ale najdou se mezi nima věci, který stojí ve vhodných kombinacích vyzkoušet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já mám na autě přední masku bez znaku

Sedí pěkně a líbí se mi.

Co se chromovaných dílů týče tak podle mě čím míň na OII je chromu tím líp.

Ale je to na Tobě.

Někde jsem četl dobrej slogan: "Když se někomu nelíbí něco na mém tak ať má za svoje na svém" lol

Editováno: , autor: Dodo-Kolín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na ten chrom mám stejnej názor jako Dodo. Nemít rodinný trable tak už mám i rámeček masky černej. Na zrcátka už bych chrom určo nedával a podle mě je jedno jakou barvu má auto, ty zrcátka jsou prostě vystrčený a bijou do očí jako sloní uši. Jinak si myslím že tyhle vlákna mají cenu jen na poklábosení. Každej se stejně zařídí podle sebe (jak ti tu stejně každej radí) a tak to má bejt. Já budu měnit i plaketku na řadičce protože je chromová takže mě ber s rezervou, sem totiž antichromař :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak auto ma byt čierna čiernota blekota Bleck!!!

Chrom na aute neee...vo vnútry mi nevadí...úprava RS vec vkusu,ale mne osobne to vadí vlastím RSo čierne kola všetko čierne a rozhodne narazníky RS z normalnej série RSo nespravííí.;) ...Aj ked normalne octavky sa mi páčia RIEGER úprava to už hej :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechcem sa posmievat _icon_smich.gif,ale takuto mániu mal moj brat na IV golfe ešte,že ho predal a kúpil Superba....Ta octa. sa na bratove chrom lištovanie nechytá...neviem či sem mám dat foto vždy som mu hovoril už len kérkové nálepky a DRCIE potahy na sedacky+alu koberceky na podlahu a 3kové VIDLY z okna vystrčit....._icon_smich.gifa predsa našiel blbečka čo kúpil to auto....kryty spetákov určite nééé....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,mnozi se tady uz rozepsali tak se i ja rozepisu,chromove doplnky co se tyce exterieru moc ne treba na cerne barve jeste jo ale ne moc preplacane ale ja mam barvu cervenou flamenco a tam se nehodi moc chrom takze za me moc ne ale kazdy ma jinej vkus,do interieru bych si chrom dal treba kolem radici paky,nebo climatronicu nebo koolem odkladaci schranyk co je v sedadle z boku to jo max ale ne moc at to neni zase preplacane,ja mracitka mam na sve OII a libi se mi,mam aj RS kridlo na liftbacu a myslim ze dobry,zrcatka v chromu no nevim na facu jsem videl na cerne RS a nevypadalo to spatne ale na svoje flamenco nee :palec2: tot muj nazor,prikladam moje flamenco s mracitky a myslim ze na tvoji capucino by to bylo taky pekne pokud mas xenony tak bych do toho sel,uz jsem je viudel na tve barve a bylo to fajn :)

post-57272-0-52657700-1310225278_thumb.j

post-57272-0-49293900-1310225316_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,mnozi se tady uz rozepsali tak se i ja rozepisu,chromove doplnky co se tyce exterieru moc ne treba na cerne barve jeste jo ale ne moc preplacane ale ja mam barvu cervenou flamenco a tam se nehodi moc chrom takze za me moc ne ale kazdy ma jinej vkus,do interieru bych si chrom dal treba kolem radici paky,nebo climatronicu nebo koolem odkladaci schranyk co je v sedadle z boku to jo max ale ne moc at to neni zase preplacane,ja mracitka mam na sve OII a libi se mi,mam aj RS kridlo na liftbacu a myslim ze dobry,zrcatka v chromu no nevim na facu jsem videl na cerne RS a nevypadalo to spatne ale na svoje flamenco nee :palec2: tot muj nazor,prikladam moje flamenco s mracitky a myslim ze na tvoji capucino by to bylo taky pekne pokud mas xenony tak bych do toho sel,uz jsem je viudel na tve barve a bylo to fajn :)

Dík za fotky, aspoň mám nějakou představu o těch mračítkách a xenony mám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...