Přejít na obsah

Otevírání ZL dveří centrálem


miki966

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny a prosím o radu.

U mé Fabie Combi r.v.2003 mi začalo zlobit otevírání zadních levých dveří.Mám dálkové a když auto odemknu,někdy se stane,že zadní dveře se neodemknou.Čudlík se ani nehne a nejde otevřít ani ze vnitř páčkou.Znovu tedy délkovým zamknu a při dalším pokusu se i LZ dveře odemknou.Všiml jsem si,že čudlík vyjíždí(pokud mám štěstí) i zajíždí jakoby nadvakrát.Věděl by někdo prosím,čím by to mohlo být?Dále bych uvítal radu,jak se demontuje tapecírunk ,abych se dostal k mechanismu dveří?

Předem všem děkuji za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem ten samý problem ,stejný rok,stejné dveře,akorát RS.Honil jsem to asi 2 měsíce.Rozebíral dveře,zámek ven a na stole 1000x zamk -odemk pomocí 12V zdroje a vše -ok.Zkontroloval jsem dráty do dveří a nic jsem nenašel.Dal jsem zámek zpět a po určité době zase nechodil.Asi po třetí rozborce se povedlo navodit tento stav na stole.Motor se po připojení 12V ani nehnul a ani nebral proud.Po ručním otočení rotoru začal fungovat normálně.Rozebral jsem ho vyčistil komutátor a uhlíky ,složil a už to běhá 2roky bez závady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

většinou, kdo měl tento problém, tak byl špatnej mikrospínač v zámku

zde návody, jak rozebrat dveře, stačí zde na foru chvilku hledat

http://forum.skodahome.cz/topic/47886-f-demontaz-a-zpetna-montaz-prednich-el-stahovacek/

a nebo

http://forum.skodahome.cz/topic/67344-mikrospinac-zamku/

Pánové díky za rady.Než jsem napsal,tak jsem hledal dost dlouho,ale nenapadlo mně podívat se do výše uvedeného fóra.Takže díky vám jsem zase o něco chytřejší. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...