Přejít na obsah

Alcantara na palubce


parix

  

69 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny fandy Fabíí, poslední dva dny jsem trávil nad mojí fabkou, na upravě interieru, téma zakladám jak pro inspiraci tak o případný rady čím to ještě vylepšit, a chtěl bych vědět co na to říkate?? upozornuji ze to ještě nemam hotove a musim toho na tom hodne dodelat, nemam moc casu protoze jsem porad v praci takze to musim delat po kouskach... dekuji za pochopení ;o)

Jedná se o Alcantaru, z které se ted vyrabějí sedačky do nejnovějšího porche, a stříbrný lištičky.

Dalsi postup níž.........

Tak jsem to nakonec uplně predělal :kol-33: vic fotek je na druhe straně. :kol-28:

7IMG 20120809 164659

post-65519-0-98193500-1310129956_thumb.j

post-65519-0-85520000-1310129968_thumb.j

post-65519-0-05188900-1310130040_thumb.j

post-65519-0-65357100-1310130057_thumb.j

post-65519-0-11088400-1310130091_thumb.j

post-65519-0-85762000-1310130101_thumb.j

post-65519-0-47358300-1310130128_thumb.j

Editováno: , autor: parix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si děláš prču nebo jak? Takhle sku..it přístrojovku fábky jsem ještě neviděl.Tobě se to líbí? Kdybys to potáhl aspoň pořádně,ale ty faldy tam a záhyby,no to je děs. A ten chromový pásek,maximální tuzing!!!! Tu alcantaru jsi mohl rovnou přidělat na tu přístrojovku sešívačkou. :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono by to bylo hezký, ale musí se to dát na správný místa a pořádně. Ten chrom určitě pryč...a obzvlášťz té páčku k přihrádce...jinak nápad dobrej dát tam tu Alcantru :)

Mimochodem ta část u spolujezdce, tam to vypadá moc pěkně. Ale u volantu :feve: ...udělej to pořádně a nastříkej rámečky ventilátorů na stříbrno

Editováno: , autor: Jehla23
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No když už se do tohohle pustit, tak to chce celý rozebrat a potáhnout jednotlivý díly a né to jen takhle na to naplácat, že jdou vidět konce tý Alcantary. Takhle je to hrůza a o těch chrom lištičkách ani nemluvím, to se ani nedá komentovat, ale když se to někomu líbí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupit nové plasty a nechat origo! Pochybuji když to tak zmrvil, že podruhé to udělá jak profík ;)

Beru, že vždycky se nepodaří vše napoprvé, ale takovym stylem - lepit to na nesundané plasty a spoje polepit chromem - se mu to nepovede ani podruhé ;)

A na stopro to budé lepené chemoprénem nebo nějakým jiným lepidlem a pochybuji že ten paskvil dostane dolů a aby to moh nalepit podruhé, tak by ty plasty musely byt bez zbytku lepidla aby potom pod tou alcantarou nebyly kopečky.

Takže bych to zhrnul, kup nové plasty a kdybys ses zas někdy nudil a vymyslel takou kravinu tak mi radši přijď naštípat na zimu dřevo a uvidíš že tě tady nejmíň polovina členu pochválí za dobře odvedenou práci :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem konecne mel chvili cas a dodelal jsem zase kus, zatim je to dodelane tak z 91%. a pro steve75 na autoradio setrim chci poradny, tohle me vyslo na 65 korun jen za ty listicky, alcantaru mam z prace... mam v ni i dno kufru a zatim planuju jeste plato, pak v budoucnu mooozna sedačky a tapec ve dverich, ale to jeste musim skusit jak by zto vypadalo. a jen pro ty co rikaly abych to strhnul auto jsem mel po zensky co mela asi psa a mela ho ve predu pac ta palubka byla podstatne znicena poskrabana, proto jsem se to rozhodl udelat. + zahradka od ni nemam klice takze musim zajit za nekym kdo mi ji sunda aniz by se neco poskodilo,(az na tu zahradku) :)

a ke konci leta planuju novy celolak.

Jinak dosahnul jsem toho ceho jsem chtel aby stredovy panel vypadal ze je zvlast od palubky a hazi to moc peknej effekt, z fotek to nevypada nic moc a jdou videt prehyby ktery tam jsou okem neznatelne. v realu to vyada opravdu hodne jinak... zatim par fotek upozornuju ze to jeste porad nemam hotovy a otvyrani na kaslik porad premyslim jak udelat kdyby nekoho neco napadlo napiste, kazda rada dobra. předem děkuji..

post-65519-0-14736300-1310706214_thumb.j

post-65519-0-68803600-1310706238_thumb.j

post-65519-0-73557800-1310706252_thumb.j

post-65519-0-13183200-1310706274_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co všechny plasty palubky vyndat a čalounit to venku z auta? ...toto moje rada

jinak ty chromový lištičky jsou děs běs:(...jsem zvědavej na celolak...zahradku bez klíčů si myslím že by neměl být problém sundat....

p.s.: nemáš nějáké přebytky černé alcantary, koupil bych....kdyžtak mi napiš do SZ

no kdybych mel kde to calounit tak bych to urcite udelal tak, vsechny plasty jsem povytahl a narval a prilepil to pod ne... ty uplne prvni fotky jsem to mel prichyceny jen oboustranou lepici paskou abych vedel. jak se to bude muset nastrihat a porozdelovat, ted to prave teprve postupne lepim na pevno a poradne....

A kdyby mel nekdo zajem o jakoukoliv barvu alcantary napiste sz a uvidim zda by se to dalo zaridit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupit nové plasty a nechat origo! Pochybuji když to tak zmrvil, že podruhé to udělá jak profík ;)

Beru, že vždycky se nepodaří vše napoprvé, ale takovym stylem - lepit to na nesundané plasty a spoje polepit chromem - se mu to nepovede ani podruhé ;)

A na stopro to budé lepené chemoprénem nebo nějakým jiným lepidlem a pochybuji že ten paskvil dostane dolů a aby to moh nalepit podruhé, tak by ty plasty musely byt bez zbytku lepidla aby potom pod tou alcantarou nebyly kopečky.

Takže bych to zhrnul, kup nové plasty a kdybys ses zas někdy nudil a vymyslel takou kravinu tak mi radši přijď naštípat na zimu dřevo a uvidíš že tě tady nejmíň polovina členu pochválí za dobře odvedenou práci :palec2:

spoje nemam polepene chromem ten chrom tam od toho vubec neni.... a neboj se jeste par dni a je to poradne nemusis se bat ;-)... a az me napadne si do alcantary dat sedacky tak ti mozna privezu nejakou tu trisku aby jsi měl v zimě co hodit do kamen, aby mohli chvalit i tebe za teplo domova... ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tiez si myslim, se si to to auto nezasluzilo. odhliadnuc od toho, ze sa ti to farebne moc nehodi do interieru pretoze je cely myslim do seda, dalej si myslim, ze si dokonca pouzil nevhodny material. meni to farbu podla toho ako otlacis prst, podla toho ktorym smerom sa ohnu tie chlpy. to by mi vadilo. a tie pozahybane pohuzvane okraje a trciace biele chlpy v reze - nie som puntickar, ale toto nie. myslim ze moja 90 rocna babka ma lepsi vkus, prepac.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...