Přejít na obsah

Alcantara na palubce


parix

  

69 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Toto je názorný příklad, že luxusní materiál sám o sobě nic neznamená, není-li zpracován a instalován odborně anebo alespoň pečlivě. Ne, že bych byl odborník na čalounění, ale mistři od fochu to na 100% nedělají přímo v autě. Díly interiéru musí ven, a potahuje se určitě každý zvlášť, připasováním, atd.

Takto - snaha byla, ale to je bohužel tak všecho.

(btw - moje prababička mi vždycky říkala, chlapče, když už něco děláš, dělej to pořádně a pečlivě, protože nikdo se potom nebude ptát jak dlouho jsi to dělal...)

Editováno: , autor: Kajman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje nebožka babička, prakticky celej svůj dospělej život zarytá komunistka, říkávala - AKTIVNÍ BLB JEST HORŠÍ NEŽ TŘÍDNÍ NEPŘÍTEL... Ač komanče jsem nikdy nemusel a s babičkou jsem kvůli tomu docela fest válčil (měl jsem pro její chápání nepřijatelné společenské názory, jako že jsem třeba odsuzoval srpen ´68 jako okupaci, zatímco ona stále mlela o bratrské pomoci spřátelených vojsk), v tomto zcela ojedinělém případě s ní musím chca nechca souhlasit... :palec2::palec2::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Příteli okřídleného šípu,

pro: parix, nedalo mi, abych se nemrknul na Tvoje dílo. Kvalitní čalounická práce, tak na to je radost pohledět. Bude to něco jako od AMG, říkám si. Nic jiného bych ve své Fabii jedničce nesnesl. Přeci jen, člověk se na to dívá každý den, tak to musí být krása. To je můj názor na auta a případný tuning. Chápu tvou snahu o vylepšení interieru, ale v Tvém případě jde o velmi nepovedené dílo. Jsou u nás šikovní lidé, kteří mají čalounictví jako zaměstnání a pár věcí od těchto odborníků jsem měl možnost vidět. To oku lahodí. Pár stovek si ušetřil, to Ti musím přiznat. Pokud tam chceš mít tu alcantaru, svěř to odborníkovi. Mrzí mne, že pro Tebe nemám pozitivnější zprávu, ale tak se věci mají. Věřím, že příště to bude ono. Radek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fabia I nemá veľmi pekný interiér, to si musíme nechať. Ale asi by bolo lepšie pozháňať origo. čierne plasty alebo zvoliť iný materiál a nie alcantaru.

pridávam foto ako sa to dá urobiť krajšie... (dúfam, že sa na mňa majiteľ auta nenahnevá.... )

post-55592-0-73244600-1313767375_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim dyl jsme tu nebyl a za to se omlouvam ale mel jsem par problemu :o)... uz jsem to doresil a mam to hotovy,, vse jsem povyndaval a potahnul poradne, vypada to dobre a nikdo uz mi nerika ze je to hnus ;o) psal jsem celou dobu ze to jeste nemam hotove, co nejdriv vam sem dam i fota, , dik za komenty i kdyz drtiva vetsina nebyla zrovna prijemna :) na tech fotek to vse vypada divne, ale jinak to vypada pekne kort ted kdyz jsem to vse dodelal. takze pro vsechny ani trochu me nes...re ze na to cely den koukam, jeste planuju do toho hodit tapece ve dverich a stredy sedacek.. tak az na to budu mi naladu a zacnu to delat pridam sem par fotek....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čalouničinu občas taky praktikuju - doslova z donucení, protože třeba textilní potah na kuchyňský židli nebo na taburetce v obýváku v domácnosti s malýma dětma vydrží tak 3-4 roky a dávat přečalounit kuchyňskou lavici každý 3 roky bych asi finančně vykrvácel - takže vím, o čem je řeč, když se řekne "kůže" nebo "vinyl" (alias koženka = měkčené PVC na textilní podložce). Dělat věci do auta bych si ale asi bez speciálního vercajku nelajznul - ono už jen použít správný lepidlo, aby umožnilo posun a doladění polohy a napnutí potahu před plným vytvrzením - a zároveň aby uschlý drželo jak helvítská víra je samo o sobě dost umění... Nemluvě o potřebě nastříhat správně dílce před lepením, případně je vytvarovat prošíváním a po položení díly dotvarovat tak, aby nikde nebyly faldy nebo mezery...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 4 týdny později...
  • o 4 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...