Přejít na obsah

nefunkční centrál, stahování oken a osvětlení interiéru


jihanabenihana

Doporučené příspěvky

Ahoj, dnes ráno se po otevření auta začalo kouřit z pravýho zpětnýho zrcátka a přestal mi fungovat centrál,stahování oken a osvětlení interiéru. Včera jsem umýval auto a prý mohlo nějak natýct do řídící jednotky, protože se ucpal odtokový kanálek. Ale neumýval jsem auto poprvé a nikdy se nic podobnýho nestalo. Mohli by jste mi poradit jestli to může být tím a kde ten odtokový kanálek je ? Pojistky jsou ok. Děkuju moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Pokud dálka bliká, resetuj komfortku (vyndej pojistku 14). Pokud nepomůže je potřeba dálkové nahrát k vozu. Manuálně při zapnutém zapalování podrž uzamčení vozu nebo nahrát přes vag.

tím to nebude. dnes jsem koukal na řídící jednotku pod řidičem a je to tam úplně suchý. v pravým zrcátku jsou přepálený dráty jak se kouřilo. Asi bude někde zkrat nebo tak něco

Zkusil bych odpojit od elektriky komplet dveře a odpojit baterku. Případně kontrola pojistky 14.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahojte potreboval by som poradiť menil som v interiéry žiarovky za ledkove a pri poslednej ziarovke mi prestali svietiť všetky ostatné ktoré dovtedy svietili na maxidote mi prestalo ukazovať že mám otvorené dvere prestal fungovať centrál a ani okná nefunguju neviete mi poradiť čo by s tým mohlo byť??a poistky som všetky skontroloval a všetky ok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stopro je to pojistka, když jsem to takhle měnili z michalem na led, stalo se nám to samé, pojistka vypadala dobře, ale po výměně to hned šlapalo,, mám pocit, že tam jsou dvě na tý kartičce co jsou pozice pojistek, co by mělo ovládat dveře a osvětlení, tak to ještě jednou projeď, určitě to bude to

Editováno: , autor: Doktorone
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...