Přejít na obsah

vzadu něco hučí ....kola nebo ložisko


ondra.zikmund

Doporučené příspěvky

Zdarec draci na moji octavii 2 mi něco hučí vzadu přijde mi že už od koupi ale kdyz sme auto nalozili a jeli ted na dovolenou huci to vic ...mám podezření že je to ložisko ale zase auto je 3 roky staré a ma najeto 112 tis .km tak mi je to divné navíc se zvuk mění při změně povrchu silnice myslíte že to muzou delat pneu je to fakt dost hlucne uz od rychlosti cca 60 km nevim jak se chovaji hotove loziska u octavie diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kámo mal som stejný problém....a boli to PNEU hučalo to ako na rakete....Skús počuvat pri otvorených oknách a rob take esíčka L-R či to bude hučat viac ak hej mohli by to byt ložiská....Prípadne to daj do rúk známemu maníkovi čo niečo o tom vie....Ja som prehodil pneu a zrazu TICHO sám som tomu nechápal...Skús mrknút na vzorek kolko tam máš mm a či sú pravidelne ojazdene.....Ps. moje pneu boli KO :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jo asi to bude ono protoze loziska by asi huceli nezavisle na zatezi a prave kdyz beru tvrde zatacku na doraz tak se to nijak nemeni :-) uvidim ted sem na slovensku na dovci tak to snad pak vychytam :-) jeste mam problem s klimou je naplnena ale nechce moc chladit sem tam zachladi pak najednou parno pak zase jak se ji chce prijde mi ze zavisle na otacky motoru :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jo asi to bude ono protoze loziska by asi huceli nezavisle na zatezi a prave kdyz beru tvrde zatacku na doraz tak se to nijak nemeni :-) uvidim ted sem na slovensku na dovci tak to snad pak vychytam :-) jeste mam problem s klimou je naplnena ale nechce moc chladit sem tam zachladi pak najednou parno pak zase jak se ji chce prijde mi ze zavisle na otacky motoru :-)

Mě se také nic neměnilo a když si někdo sedl dozadu tvrdil že je to 100% od dveří.Vyměnil jsem nakonec ložiska a OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám přesně ten samý problém. Hučení, někdy až zvonivé zvuky z pravé zadní strany. Přesně jak uvádí ondra.zikmund se to hodně projevuje při změně povrchu silnice. Jedu 50-sátkou po městě a hučím, zvoním - z ničeho nic změna na nový asfaltový koberec a ticho, jezdím tudy často a pokaždé je to stejné...

V servisu na nic nepřišli, ložiska jsou prý v pořádku, doporučili výměnu pneu. Ovšem ani to se neprojevilo. Teď se chystám na výměnu kotoučů a destiček, tak třeba pomůže tohle....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

hele a jaké máš ty mischelinky??? :aggressive: já je mám vzadu taky a taky hučím a nejsem schopen zdiagnostikovat který kolo, nejde to určit ani vevnitř do zatáček je to stejný jak na rovinkách a jen tak kolem těch 70km/h a dál to jak kdyby mizí,auto jsem měl zvedlé a ani jedno se nezdálo špatné nechápu :aggressive: jinak mám mischelin primacy sport nebo tak ten asi metriko (pro Ondru vzpomínáš co bylo na bravu vzadu tak ty tam mám)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zdrávím,, taky to hučení pozoruji.. Nad 60km/h jako kdyby vzlytalo letadlo(JEŠTĚ TEN NE ZROVNA POTICHY MOTOR DO TOHO)...;)..Ale s ložiskem už jsem měl co dočinění na předku a ten zvuk je jine, takovej spíš ,,zeleznej". Tak to jdu dnes taky přehodit na letňáky a uvidim. Ty byly loni ok. A teď mám vzadu 2x nové CONTINENTÁLY.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím na konci zimy jsem u OII začal poslouchat nepravidelné hučení od kol, nevím jestli zepředu nebo vzadu. Myslel jsem, jak se teď oteplilo, že to mohou způsobovat zimní pneu (continental ts830 195/65 r15) ovšem po přezutí na letní (Dunlop SP Sport Fastresponse 195/65 r15) to hučí nepravidelně stále. Auto má najeto cca 150 000 km. Je možné, aby se začaly projevovat ložiska. Pravidelně servisováno v autorizovaném servisu.Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...