Přejít na obsah

nová váha pierburg, spotreba vyššia auto pri akcelerácii zadymí


turboss

Doporučené příspěvky

Zdravím, nikde som nenašiel zrovna tento problem tak sa chcem opýtať, mám octaviu 66 kw motor AGR , rok 2000, kupil som tam novú váhu vzduchu pierburg, auto ide horšie ako šlo zo starou váhou, spotreba vyšla asi o liter hore, a auto pri akcelerácii zakúri, dá sa s tým niečo robiť poradte, dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

tak mám doma dvě váhy, bosh a pietburg(Vozidlo má mít originálně pietburg) ale když jí tam dám tak vozidlo netáhne, má problém vyjet na jednicku do vetsiho kopce, ale kdyz stojím, držím CCA 30vterin plny kotlik, tak auto plesk a jede jak drak, proto tam mam zatim bosch, ale vozidlo nejede jak má, vyřešil jsi to už nějak?Myslím si , že mi vozidlo padá do nouze..

Editováno: , autor: Honza Kovi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vahu vzduchu som asi pred mesiacom menil aj ja, jednak mi pri chipe povedali ze je zla vaha vzduchu, ale prejavovala sa aj v nizkych otackach ked mi auto ako keby zdochynalo. kupil som vahu magnetti marelli za cca 70€ na moju motorizaciu a velka spokojnost. o nieco nizsia spotreba, lepsie startuje, nedusi sa. hadam to tak vydrzi nejaky cas :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...