Přejít na obsah

Tohle nevymyslíš!


Wojnar

Doporučené příspěvky

Co se mi dnes stalo.

Mám odstavené auto. Minulý týden jsem demontoval turbo kvůli čištění.

Jak jsme dostávali turbo z auta ven, tak jsme si ho na pravé straně předek podepřeli na špalek a sundali kolo.

Jenže auto sem měl natlačené u skříně kde jsem se potřeboval dnes dostat.

Tak jsem auto přizvedl, nasadil kolo, spustil a že ho popotlačím. Ale co? Autu se nechce. Šlo to ztěžka a vydávalo takový zvuk jak když něco dře.

Už jsem si myslel, že mně potkalo tohle.

Jsem si ku*va říkal, to se daří! Málo co mně tlačí čas s doděláváním kuchyně, bo mi v pátek přijdou montovat linku, auto nejezdí a teď ještě tohle!

No nic, jsem si řekl. Teď půjdu na stavbu a večer kouknu na to auto.

Přijdu domů a jdu hledat závadu.

PP kolo se při nasazování točilo lehce, to už jsem kontrolovat nemusel, přizvednu PZ, otočím, jde lehce. Přizvednu LZ, protočím, jde lehce. Tož si říkám ručka to nebude. Co tedy ?! Přizvednu ještě LP, potočím, jde taky lehce. Tož jak to, že když je auto na kolech, nejde s ním skoro hnout?

Přemýšlím jestli není něco zaklíněné o poloosu jak se vyndávalo turbo, sehnu se pod auto a koukám ......, no zdálo se mi, že mně omejou.

Jak jsem měl auto opřené o špalek, pak jsem ho sice přizvednul abych mohl nasadit kolo, tak jsem ho tam nechal a auto si sice ne celou váhou, ale něco jo, opřelo o ten špalek. A já jak jsem chtěl popojet autem, tak se to sunulo s tím špalkem :prc: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...