Přejít na obsah

čalounění


Klon

Doporučené příspěvky

Ahoj pánové.prosím Vás mám dotaz jestli s tím nemá někdo zkušenost...Na zadních sedadlech se mi začali tvořit takové fleky.Nechal jsem vyčistit komplet sedadla a po měsíci pozoruji že se mi začínají tvořit na stejným místě....Do auta nijak nezatýka ....Bylo to čištěné už 2x a je to zpět....snad ještě dodám že vždy je to flíček a pak postupně roste a roste....Mám interier IVORY....Děkuji za komentáře....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak teď jsi mi vzal úplně myšlenku, už jsem to nějak přestal řešit a podezírat někoho, kdo mi vzadu na sedačkách dělá ty fleky ... (ale jezdím v něm sám, max spolujezdec vepředu ...) mám je tam taky a opravdu se zvětšují ... do auta neteče, zkoušeno mockrát, ani tam neni vlhkost po ránu nebo po dešti, tak jsem tu záhadu nějak vzdal, ale štve mě to, tak to dnes odfotím a šupnu sem. Auto mám 4 měsíce a prostě se to zvětšuje .. okénka jsou dovřená, nikde ani kapka ...

večer sem dám los photos. Je něco pod sedačkou? že by to něco občas cuclo pod ní? Co zadní ostřikovač? Nevede tam hadička, že by někde učůrnula? Jelikož mám světlý interiér - jméno přesně nevím, tak mě to fakt štve.

Aktualizováno o FOTO:

nějaký nápad? Stříkal jsem na auto hadicí vodu cca hodinu, nikde nic nekapalo ani neteklo po okně dovnitř, už fakt nevím. Stropní tapec je OK, bez fleků - měl jsem podezření, že to může být z hagusů, ale tapec je OK

post-34270-0-61686900-1312528419_thumb.j

post-34270-0-56481200-1312528423_thumb.j

post-34270-0-89375900-1312528429_thumb.j

Editováno: , autor: Nekrisek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mi velmi podezřelé,že kolega jsem dal fotky s fleky na sedačkách a oni ty fleky jsou uplně na stejným místě....Zvlašt jsem to kontroloval a opravdu je to skoro uplně na stejný pozici jako u mě....Nedalo mi to a vyndal jsem sedák.Vyčistil ho už po 3.Týden super a po týdnu se tvoří zase flíček...Objel jsem pár lidí a tvrdí že to bylo kdysi špatně vyčištěné a špína se zažrala do molitanů...5ešení není vůbec jednoduché..Čištěním se to bohužel už vyčistit nedá.Neexistuje nic tak vykoného a když jo,tak by to poškodilo sedačky..Jediné co jde je.Odčalounit a molitany komplet nějak pořádně vyprat a nechat vyschnout a pak zase obleci do košile.

Vyprd jsem se na to.koupil jsem tady od kolegy potahy od madu kombinace černa- Ivory a světe div se.Vypada to super...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...