Přejít na obsah

Z ničeho nic, za jízdy - klepání


favo12

Doporučené příspěvky

Budu si pořizovat nové auto, ale ještě nějakou dobu bych potřeboval, aby mi fáčko sloužilo, a proto se obracím na Vás.

Včera jsem jel trasu jako vždycky, jedu do kopce 90 km/h, trošku mi klesala rychlost kvuli prudčímu kopci, tak jsem přidal plyn a najednou jsem začal cítit takové škubání, klepání na pedálu, jako by pode mnou, normálně jsem jel dál, jelo to, dojel jsem domů, ale klepalo se to ikdyž jsem zařadil trojku nebo čtyřku.

Dnes jsem to byl zkusit znovu a klepat se to začalo až, když jsem zařadil 4, potom jak jsem získal rychlost, tak to přestalo a když jsem měl 70 km/h a zařazuju 5, tak se to znovu rozklepalo, jako by to nemělo sílu....

Doufám, že někdo bude mít alespoň tušení, co by to mohlo být, v autech se nevyznám a kvuli koupi nového auta se mi to ani nechce už dávat do servisu, ale jak jsem psal, ještě bych si někam potřeboval dojet..

Díky moc předem. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...