Jump to content

Predné KOLO niečo cinká

gargamel01lc
 Share

Recommended Posts

:076 Chalani už tretí den som riešil cinkanie v prednom kolese....

Niekolko krát dole koleso z auta potom hore kol107 ....Myslel som že mi z toho taktiež CINKNE v hlave...Cinkanie nenoráalne v určitej rychlosti začína,a potom skončí...

Napadali ma už tie najhoršie scenáre.. náprava,klby prevodovka a všetko v okolí predného pravého kola..Chcel som rozoberat brzdiče,že to budú deštičky...Potom ma napadlo,že je niečo v kotúči....Nič tam nebolo samotný kotúč necinkal....Fakt som bol v koncoch....Ale kolegu napadlo že pretočime kolo pri zdvihnutom aute.... A záhadu som po 3 dnoch lokalizoval

Robí to matička z chromového ventilu...Taká blbost,ale bol som z toho ozaj v KONCOCH... :feve: :feve: :feve:

Tá svina sa v PNEU asi povolila-totiž ten ventil držali 2 matičky.Jedna sa povolila a lietala medzi ALU a PNEU robilo to randál pri rozbiehaní a dobrzdovaní ludia sa otáčali na prechode či nemám na kolesách Céčka-Cvočky :kol-59: .........Zajtra dole pneu a pojde von...:smich:

Riadna blbost,ale nervy na dranc....Niekomu to možno pomože.....