Přejít na obsah

folie


HonzaNx

Doporučené příspěvky

celni sklo neni dovolena ani cira folie

predni bocni skla minimalni propustnost 70%, coz odpovida cire folii (standardni tonovani je na temer maximalni urovni cca 72%, celni sklo tonovane muze byt ale o trochu mene)

zadni skla si muzes klidne premalovat ruzovou barvou, tam je to fuk

pozor - to, ze ma folie atest neznamena, ze je na aute jeji pouziti v souladu se vsemi predpisy (hlavne u prednich bocnich oken)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to dobře chápu, tak vyhláška řeší pouze skla, která má řidič v zorném úhlu 180°.

Skla, která mám za hlavou (3., 4. a 5. dveře) můžu tedy zatemnit dle libosti. Takže to, že mám SunSet + origo sluneční clony, přes které do zadní části auta není vůbec vidět, je naprosto v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do spreje bych se nepouštěl, fólie musí mít atest, tedy jedině fólie od firmy, která se tím zabývá a má povolení od MD k jejich instalaci. :) Ale jinak je to opravdu tak - čelní nic (maximálně pruh), boční přední zatmavení maximálně 70 % (což je z výroby kromě Fabie Junior, ta měla čirá skla) a zadní boční a zadní může být propustnost minimální, ale fólie musí být instalovaná "odborníky"...

Editováno: , autor: samurai
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, můj přehled se zasekl v době Fabie Junior. :D Díky za objasnění, prostě všechny nejnižší výbavy to tak mají stále, já myslel, že se to už nevyplatí a že Junior byl jen takový pokus. Tak asi se to vyplatí. :) I jsem kdysi věděl, jak se to dá poznat, je to na sklech nějak napsáno, nebo označeno, ale už vůbec netuším...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

dekuju vsem za odpovedi,tak ted trosku posetrim a pak alespon ty bocni a zadni ztmavym :)

jinak jeste bych mel jeden dotaz,zatmaveni svetel,at uz folii nebo sprejem,mate s tim nekdo zkusenosti? neporusujete to zase nejakou vyhlasku MD?

jinak take jeste premyslim o folii na stese,ted mam cele auto s barvou cervena corrida a to neni moc hezke,tak ted jen nevim jestli cerna bude hezka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte náhodou kolik % tónování je z výroby na zadní části vozu (verze ambiente)

Chtěl bych nechat dodělat z verze classic.Díky

Klasické tonování propustnost 75%, sunset má (vzadu) propustnost 40%. Tepelná propustnost tonovaných skel je 50%, sunsetu 23%. Pro fajnšmekry bych měl i UV...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bojler : promiń že se ptám debilně,ale abych to měl přesně jako ve verzi ambietnte (tedy zadní skla dveří + zadní okno)

kolik bych měl říct v % abych to tak měl,nejlépe k nerozeznání?Zajímá mě čistě jen sunset...Díky moc ;)

Editováno: , autor: axedawe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...