Přejít na obsah

špatně hází jedničku


jsemnormal

Doporučené příspěvky

Mám octavii 1.9 tdi 66 KW r.v. 1997 motor agr, už delší dobu mi špatně jde hodit jednička místo ní tam hodím často trojku , zkoušel jsem to zeštelovat na převodovce (mám ten typ převodovky s tím velkým vyvažovacím železem) ale při tom jsem si všiml že mám vychozený ten plastový obdelníček co jezdí v tom půlměsíci , a pak mám vůli v tom plastovém čepu co je taky součásti, pro uchycení táhla s řadicí páky (to vrchní táhlo). Prosím dá se někde koupit ta kompletní packa s tím obdelníkem i s tím čepem??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jaký vliv na řazení mají ty plasty (krom nějaké menší vůle v řazení) ale dej pozor na převodovce je přes tisícíhran nasazená páka řazení (to s tím závažím) a u stejného motoru jako máš ty, u VW New Beetla se manželce na tom strhl ten tisícihran a už nešlo zařadit nic a taky to začínalo tou jedničkou.Na netu ten díl seženeš za pár stovek a vyměníš sám, ale když zůstaneš nekde stát, bude větší problém...Možná to odchází kvůli těm vůlím, ale po výměně a seřízení se řadí jako po másle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to došteloval a už to řadí dobře ale je tam velká vůle na těch plastech bojím že to praskne, nemůžu to nikde sehnat

EDIT:

Dobrý den

Na mojí octavii 1.9 TDI 66 KW , r.v. 1997 typ motoru AGR, jsem si všiml že mám vymlácené řazení (nahradní díl viz foto) , byl jsem ve škodovce a tam chcou docela nereálnou cenu za kus plechu a plastu, jde o táhlo řazení na převodovce.

Poraďte zdá se to dá opravit je tam vymlacená ta silonová kostka, jsem s ostravska případně tento náhradní díl koupím i starší , s autem jedu příšti týden do Chorvatska a mám strach že by to nevydrželo.

Možná to vypadá že chci na autě šetřit, ale kdo ví co mám na mysli a co potřebuji tak chápe že cena je nereálná.

Pokud tento díl někdo má a je s ostravska nebo karvinska. Prosím dejte vědět na email : jawasaky@seznam.cz

post-62639-0-03465800-1311175570_thumb.j

Editováno: , autor: Wojnar
EDITUJ příspěvky!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...