Přejít na obsah

řadící páka - vibrace


marek2

Doporučené příspěvky

Ahoj, chci se zeptat, když mám zařazenou 4 tak při přidávání plynu v určitých rychlostech dost silně vybruje řadička je to normální? U octavie mi to nedělalo. A ještě a to jen někdy při řazení a puštení spojky se ozve z motoru takové slabé cvaknutí jako když tam něco teprv dosedlo úplně nebo něco volného, ale zastavím třeba na křižovatce a začnu řadit zas od jedničky a už to nedělá a pak znovu začnu od jedničky a zas to třeba začne dělat? Mám najeto cca 7tis. Díky za názory. 1,4 TSI

Editováno: , autor: marek2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak s tou vibrací , mi to dělá lehce , pokud mám zařazenou čtyřku a mám nizké otáčky a krápek se to dusí a myslím že motor je studený :palec2: Ale to je dle mě normální , neřeším. Jinak s tím lupáním, stává se mi, jak couvám do vjezdu, zařadím zpátečku a otočím volantem tak cosik cvakne, lupne, jde to slyšet , ale taky neřeším :p jinak mám 1,2 tsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Sice odpovídám půl roku po aktuálním tématu,ale měl jsem ten samý problém u Fabie I, taky mi na čtvrtou rychlost cca po 20tkm začala rezonovat. Jel jsem s tím do servisu, tam taky nevěděli co s tím, tak psali o radu přímo k výrobci. Výrobce nakázal v rámci záruky vyměnit synchrony, ty mi vyměnili. Byl klid asi tak půl roku, nevím již kolik jsem za tu dobu najel km, ale po té době se ta závada projevila znovu. Opět návštěva servisu, opět žádost o radu k výrobci. Nakonec i když jsem v té době neměl auto v záruce, ale pravidelný servis byl dodržen, rozhodli o výměně celé převodovky a tu mou starou mi říkali v servise, že musí zaslat do škodovky na nějaké jejich oddělení či co, kde tu mou převodovku budou zkoumat jako nějakou anomálií, jelikož nikomu nebylo tehdy jasné, jak může řadička tak rezonovat, když je s převodovkou spojena bovdeny. Od výměny převodovky byl klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice odpovídám půl roku po aktuálním tématu,ale měl jsem ten samý problém u Fabie I, taky mi na čtvrtou rychlost cca po 20tkm začala rezonovat. Jel js

Aha, no to se mi moc do toho nechce :-( no uvidíme zeptám se na to až tam pojedu. Ale s tím, že to pošlou do Škodovky mají pravdu. Oni ty vadné díly zkoumají, proč a z jakého důvodu se to děje a popřípadě se výroba dílů změní. Ale to hodnotím kladně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Nejspise budes muset ten kolobeh absolvovat, myslim si, ze pokud to je pomerne znatelne a pri normalni jizde a normalnich otackach motoru je slyset ta vibrace, tak jako jsem to mel ja, tak to je zcela jiste vada, ktera sama casem nevysumi. Ja jsem to resil az jsem to vyresil jak jsem psal, tak nevim a nejsem ani schopen rici v co, nebo v jaky problem se to muze cele vyvinout, tim myslim jestli se jedna o vadu, ktera je takova jaka je a radicka bude jen vibrovat, nebo je to predzvest neceho od prevodovky, kdy ti treba nakonec odejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...