Přejít na obsah

rychlost ukazuje o 10km/hod viac


huju3

Doporučené příspěvky

dufam nezakladam zbytocne novu temu lebo nikde som to tu nenasiel ze by to niekto riesil na supu.nazdar pani. prosim vas neriesil niekto tachometer na supu? ja mam 1.9tdi pd rok 2002 a rychlost mi ukazuje o 10km/hod viac ako je skutocnost. prosim porate ako to vyriesit. diagnostyka neukazuje ziadnu zavadu. pneu mam origo 205.55 R16 dakujem za kazdu odpoved vopred dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zistil som to tak ze ked idem cez dediny tak 99percent ludi unas ide 50km/hod a ked idem za nimi tak mam rucicku na 60-ke a to uz viac krat som to skusal. A tiez na tych ukazovateloch co su v dedinach ukazuje 50 a na tachometri mam 60. Tak som zobral priatelkyne PUNTO a isiel som vyskusat ten ukazovatel do tej dediny a to ukazovalo presne 50na displeji a 50 na tachometry punta. co to moze robit? stve ma to. porate prosim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na PUNTO bych asi moc nespoléhal, ale jednoduše se to dá ověřit, když si dáš do auta GPS a mrkneš kolik ti ukazuje ona a kolik palubka. U mě v OII to vypadá tak skoro na 10% navíc (tedy je to progresivní, když mám na tachometru 55 tak jedu padesát a když 150, tak jedu 138). 10 km/h rozdíl při 50 se mi zdá moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Na PUNTO bych asi moc nespoléhal, ale jednoduše se to dá ověřit, když si dáš do auta GPS a mrkneš kolik ti ukazuje ona a kolik palubka. U mě v OII to vypadá tak skoro na 10% navíc (tedy je to progresivní, když mám na tachometru 55 tak jedu padesát a když 150, tak jedu 138). 10 km/h rozdíl při 50 se mi zdá moc.

hmm snad nevadí, když odpovím na postarší téma, ale před týdnem jsem koupil superba r.v. 2003 a mám to tak také, když chci přesně 50ku, na tachometru potřebuji cca 58km/hod. Pravdou je, že pokud člověk nemá navigaci a přitom má ve výbavě climatronix digi klímu, může využít kanálu č. 16, který díky centrální jednotce ukazuje digitálně přesnou aktuální rychlost (ovšem při tom klíma nejede, takže je to tak na otestování popř. zjištění a přizpůsobení podle toho rychlosti na tachometru). Sám bych na to nepřišel, ale měl jsem to u koumáka chlapíka na diagnostice, a ten mi mimo další tuny užitečných informací poradil i tohle. Stačí na klímě zmáčknout naráz větrák dolů, teplotu dolů a ecco a pak přepínat postupně na kanál 16, vlevo je vidět aktuální rychlost. Vyskočit se z toho dá samotnou volbou ecco.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...