Přejít na obsah

OC II RS diesel 125 kW


padros

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Mám ten samý problém.V momentě,když má auto začít táhnout,okolo 2000ot. se rozbliká žhavení a ztráta výkonu.Musím znovu nastartovat a pak nějakou dobu je klid.Stává se mi to jen v období,kdy je vyšší venkovní teplota,tak nad 27 stupňů.V servise zjištěna závada...nedosažen požadovaný plnící tlak...Před dovolenou mi vyměnili na zkoušku ventil N75,celou dobu klid a na zpateční cestě před tunelem Sviety Rok se mi to zopakpvalo 2x.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem psal v mem vlaknu se zavadama, je to proste blby turbo. V tech oktavkach to odchazi jak na bezicim pasu. Kamosovi odeslo v 90 000, jeho otci v 70 000.. Ja jsem ho ted menil cca ve 115 000 km. Mne se naopak stavalo, ze to hodilo o trochu tlaku vic, nez bylo treba. Hlavne uz delsi dobu to auto nemelo poradny vykon. Rozjizdelo se to vic a z ve 2500 ot. Ted je to v klidu.

Az na to, ze mi vcera kleklo auto uplne na dalnici. Zatim to vypada, ze nejde elektrika do vstrikovacu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak auto už je doma.I přes ubezpěčení servisu,že by mělo být vše OK,tak bohužel ani po hodině provozu je problém opět zde.Jen zrekapituluji

oprava turba 4166,70

spona 200,-

matice 9,10

drobný mat. 69,80

turbo dem+mon 2028,-

vyhl.chyb říizena 390,-

syst.plnícíiho vzduchu-čištění 390,-

geometrie 680,-

Suma sumárum 9520,-

Budem reklamovat a uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...