Přejít na obsah

Čištění světlého interiéru


Wareza

Doporučené příspěvky

Zdravím, máte někdo zkušenosti s čištěním světlého interiéru, zejména stromu?

Nedávno jsem si byl nechat vyčistit světlý strom, dělájí to nějakou spešl pěnou, uschloto a nechalo to fleky, moc se to nevyčisilo.

Byl jsem to reklamavat, tak to přelízly ještě jednou a docela to jde ale furt to není ono.

Máte nějaký dobrý tip na nejakou firmu, nebo čistící prostředek?? Zkoušel jsem tu pěnu od armoalu na čištění interiéru ale nic moc.

Pokud by jste věděli o něčem lepším a nebo o nějaké firmě v Praze budu rád za dobrý tip.

Děkuji za vaše tipy a postřehy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Světlý interier potřebuje častější péči mam ho v kůži použil jsem CarPlan Interior Valet,a super je to přípravek i s čiśtícím kartáčkem,odstraní všechno,xhce to skusit...snad pomůže měj se

Taky mám kůži, o interier se tak nějak starám ale je fakt že tu stropnici jsem nikdy nedělal. Jinak děkuji za tip určitě vyzkouším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to já jsem stropnici čistil normálně cifem a spokojenost.Měl jsem tam semtam flek a krásně to šlo dolů.Jinak na kůži jsem už toho taky dost vyzkoušel.Prubnul jsem indulonu,krém přímo na kůži a i čistič v rozprašovači a vše bez problémů.Myslím že na impregnaci není ta indulona vůbec špatná.Na čištění jsem koupil i ve škodovce nějaký sajrajt v rozprašovači.Dělá to hekra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to já jsem stropnici čistil normálně cifem a spokojenost.Měl jsem tam semtam flek a krásně to šlo dolů.Jinak na kůži jsem už toho taky dost vyzkoušel.Prubnul jsem indulonu,krém přímo na kůži a i čistič v rozprašovači a vše bez problémů.Myslím že na impregnaci není ta indulona vůbec špatná.Na čištění jsem koupil i ve škodovce nějaký sajrajt v rozprašovači.Dělá to hekra.

Já se právě bojím když do toho šáhnu nějakým běžným prostředkem že to udělá fleky...tak nevím...je to přece vše chemie..

Někdo mi řikal abych to udělal normalně mokrou cestou ale ja nevim nevi aby se mi ta stropnice nějak neponíčila..

Rád dám info ohledně čištění kůže, taky jsem toho mraky vyzkoušel...měl sem čistidlo sonak na kůži a můžu říct že za ty prachy už nikdy a skoro to vůbec nečistí.

Vyzkoušel jsem čistidlo na kožené sedačky z IKEI za cca 149,-Kč a můžu ze své zkušenosti říci že bombo, čistíto uplně perfektně, vzal jsem s tím i plasty a taky pecka.

Mají bud to čistidlo za 149,-Kč a nebo mají set čistidlo+krém na ošetření za 349,-Kč a vše z houbičkou.

Tak že kdo má kůži ať vyzkouší a bude velice překvapen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já mám právě černou kůži takže já čistit moc nemusím.Ale za to impregnuju aby ještě dlouho vydržela.Jinak tu stropnici to jsem osobně vyzkoušel.Když tak si to vyzkoušej někde na méně nápadném místě a uvidíš jestli budeš spokojen.Mi to fleky nenechalo a to jsem tam měl i krvavý šrám od toho jak jsem fláknul komára :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau,

já mám nejlepší skušenost s čisštěním větlé kůže s přípravkem Trimin.Je perfektní a na impregnaci je senzační Elaskon.Trochu se nahřeje s houbou vmasíruje do sedaček a mohu fakt doporučit.je to senzaceDělám to cca jednou za dva měsíce.V létě i častěji

Koukal jsem na ten Trimin a pokud jsem našel správně je to nějaký cestovní prášek-čistidlo? Ten Elaskon je na jaké bází, přírodní nebo nějaká chemka..

Já se teda snažím kupovat přírodní věci na ošetření kůže, tohle mi příjde za pár korun málo muziky, no i když některé drahé přípravky taky nic moc..

Doposud jsem vyzkoušel něco od sonaxu, armoall, carplan..každá firma mí něco dobrého něco špatného.

Pokud máte ještě nějaké tipy na přípravky nejen na ošetření kůže ale celého interiéru / exteriéru vozu, sem s nimi.

Máte zkušenosti s autokosmetikou - s přípravky od firem:

3M, ARMOALL, AUTOGLYM, SIMONIZ, NIGRIN, PORZCELACK, MAFRA A JINÉ..

Dejte tipa co koupit a co vůbec nekupovat.

Díky všem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...