Přejít na obsah

tyc (tahlo?) razeni


LB Sotek

Doporučené příspěvky

Nedokazal by mi nekdo poradit, co si mam koupit, abych opravil upadlou tyc, ktera vede od radici paky k prevodovce, na strane prevodovky? Stalo se to vecer a nemel jsem moc cas to resit a auto jsem na miste nechal - ted premyslim, co poridit, abych to opravil. Podle toho, co jsem na tom videl, tak mi z ty tyce upadl jen sroub, ale nejsem si jistej. Je to sroub tahla viz. napr. Auto Kelly ? Potrebuju k tomu jeste nejaky podlozky, matku...?

V priloze to mam alespon vyfoceny.

Predem dik za pomoc

Lukas

post-67275-0-45764500-1311104642_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v tomhle umístění neni šroub, ale pružnej kolík (http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/n10439701-kolik-razeni-favorit-felicia.html) a přes něj nějaká jistící páska, zřejmě ti teda uhnila a kolík vypadnul..lepší než kolík je koupit obyč šroub M8 se samojistící maticí a stáhnout to napevno...aspoň odstraníš vůli v řazení..je to běžnej "tuning" tohodle spoje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...